Iskolák értékelése

helyezés 4.36 pont

Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola

1022 Budapest II. kerület,
Marczibányi tér 1.

helyezés 4.25 pont

Madách Imre Gimnázium

1073 Budapest VII. kerület,
Barcsay utca 5.

helyezés 4.25 pont

Verseghy Ferenc Gimnázium

5000 Szolnok,
Tisza-park 1.

Többi iskolai értékelés

Az iskolák tanulmányi versenyeredményeinek regisztrálása

Az iskolai versenyek eredményének böngészéséhez használja a Keresés menüpontot. Regisztrálnia csak az oktatási intézményeknek kell, hogy a versenyeredményeiket fel tudják vinni a honlapra.

Ezen a regisztrációs oldalon remek lehetőséget kapnak az iskolák arra, hogy a tanév során tanulmányi versenyen résztvevő és helyezést elért tanulóik eredményeit nyilvántartsák.

Áttekinthetőek, mindig frissíthetőek a beírt adatok. Az elért eredmény azonnal a már meglévőkhöz kerül, így egy helyen megtalálható az összes nevezett verseny, elért helyezés, tanuló neve, osztálya, felkészítő tanár neve. Ez az iskola tanárai számára bármikor elérhető, megtekinthető, maguk írhatják be eredményeiket. A tanév bármely időszakában nem kell külön időt fordítani arra, hogy a különböző szaktanároktól, külön összesítés készüljön a nevezett versenyekről, indult tanulókról és eredményeikről, hiszen ők írhatják be, minden egyes eredményhirdetés után. Ezeket a listákat ki is tudják nyomtatni.

Koncz János Zene- és Művészeti Iskola Járdányi Pál Zeneiskola, Tapolca Vikár Sándor Zeneiskola, Nyíregyháza Weiner Leó Zeneiskola és Zeneművészeti Szakközépiskola, Budapest Bartók Béla Zeneiskola, Bonyhád Király-König Péter Zeneiskola, Szeged Gönczy Pál kéttannyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Szeged Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét Petőfi Sándor Általános Iskola és AMI, Sopron

A tanulók elért eredményeit a szülők is követhetik, és a többi iskola is rálátást kaphat más azonos oktatási rendszerben működő iskolák versenyen való részvételéről, tanulóik helyezéseiről. A legjobb eredmények külön kiemelést kapnak.

Ez a regiszter jó lehetőség tanárnak, diáknak, szülőnek egyaránt arra, hogy a kitartó munka eredménye minden érdeklődő számára elérhető, megtekinthető, a köztudatban megmaradó lehessen.

Alap- és középfokú oktatási intézmények
Értékelése

Értékelheti az iskolákat pontozással

Értékelje az Ön által ismert iskolát. A regisztrált iskolákat a Keresésen keresztül tudja elérni, az adott iskolát az adatlapján keresztül tudja értékelni, az iskola nevén szereplő hivatkozásra kell kattintania. Amennyiben az iskolát nem találja, kérje az iskola regisztrálását itt (), annak nevének és címének megadásával. Egy IP címről naponta egyszer lehet egy-egy iskolát értékelni, pontozással.

A legalacsonyabb érték az 1, és legmagasabb érték az 5., amely értékekből a program átlagot számít, és folyamatosan rangsort állít fel az intézmények között.

Értékelési szempontok: