Iskolák értékelése
4.36 pont
Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
1022 Budapest II. kerület,
Marczibányi tér 1.
4.25 pont
1073 Budapest VII. kerület,
Barcsay utca 5.
4.25 pont
5000 Szolnok,
Tisza-park 1.
Táncsics Mihály Gimnázium adatai
Cím: 8060 Mór, Kodály Z. u. 2.
Táncsics Mihály Gimnázium értékelése
3.65 |
Technikai felszereltség: 3.60 Tantárgyválaszték, szakkörök: 3.40 Megközelíthetőség: 3.80 Iskola épületének állaga: 4.00 Tanítás színvonala: 3.80 Tanulók egymáshoz való viszonya: 3.60 Iskolai hangulat: 4.00 Iskolavezetés: 3.00 |
Táncsics Mihály Gimnázium versenyeredményei
2010/2011. tanév - Duatlon Diákolimpia - megyei verseny | ||
1. helyezés (egyéni) ifjúsági |
Felkészítők: Gombásné Kada Tímea |
Tanulók: Olrik Edina |
2010/2011. tanév - Fejér Megyei Diáknapok szólóhangszer - megyei verseny | ||
1. helyezés (egyéni) ifjúsági |
Felkészítők: klarinét tanárnő |
Tanulók: Lascsik Mátyás |
2010/2011. tanév - Fejér Megyei Diáknapok vers és prózamondásban - megyei verseny | ||
1. helyezés (egyéni) ifjúsági |
Felkészítők: Horváth Zsuzsanna |
Tanulók: Benda Vivien |
2010/2011. tanév - Magasugrás Verseny - megyei verseny | ||
1. helyezés (egyéni) ifjúsági |
Felkészítők: Gombásné Kada Tímea |
Tanulók: Bölcsi Enikő |
2010/2011. tanév - Német nyelvi - megyei verseny | ||
1. helyezés (egyéni) ifjúsági |
Felkészítők: Tálos Katalin |
Tanulók: Czuth Attila |
2010/2011. tanév - Úszás Diákolimpia - megyei verseny | ||
1. helyezés (egyéni) ifjúsági |
Felkészítők: Molnár Mihály |
Tanulók: Stumpf Fanni |
2010/2011. tanév - Duatlon Diákolimpia - megyei verseny | ||
2. helyezés (egyéni) ifjúsági |
Felkészítők: Gombásné Kada Tímea |
Tanulók: Szabó Virág |
2010/2011. tanév - Földtudományi konferencia - országos verseny | ||
2. helyezés (csapat) ifjúsági |
Felkészítők: Nagy Andrea |
Tanulók: Géringer Enikő Nyitrai Zsuzsanna Varga Lívia |
2010/2011. tanév - József Attila Verseny - megyei verseny | ||
2. helyezés (csapat) ifjúsági |
Felkészítők: Csóka Jánosné |
Tanulók: Geszler Dorottya Molnár Kitti Ruff Orsolya Sági Eszter |
2010/2011. tanév - Országos történelmi verseny - országos verseny | ||
2. helyezés (csapat) ifjúsági |
Felkészítők: Horváth Zsuzsanna Fiedler Albert Tálos Katalin |
Tanulók: Benda Vivien Mrázik Bálint Szatzker Petra |
2010/2011. tanév - Sakk Diákolimpia - megyei verseny | ||
2. helyezés (csapat) ifjúsági |
Felkészítők: Horváth Miklós |
Tanulók: Dávid Ákos Szűcs Attila Benedek Kata Gráf Dóra |
2010/2011. tanév - Sakk Diákolimpia - megyei verseny | ||
2. helyezés (egyéni) ifjúsági |
Felkészítők: Horváth Miklós |
Tanulók: Benedek Kata |
2010/2011. tanév - Sakk Diákolimpia - megyei verseny | ||
2. helyezés (egyéni) ifjúsági |
Felkészítők: Horváth Miklós |
Tanulók: Dávid Ákos |
2010/2011. tanév - Természettudományi konferencia - regionális verseny | ||
2. helyezés (csapat) ifjúsági |
Felkészítők: Nagy Andrea |
Tanulók: Homen Attila Nyári Emőke |
2010/2011. tanév - Úszás Diákolimpia - megyei verseny | ||
2. helyezés (egyéni) ifjúsági |
Felkészítők: Molnár Mihály |
Tanulók: Brumbauer Kata |
2010/2011. tanév - Úszás Diákolimpia - megyei verseny | ||
2. helyezés (egyéni) ifjúsági |
Felkészítők: Molnár Mihály |
Tanulók: Lascsik Hanna |
2010/2011. tanév - Duatlon Diákolimpia - megyei verseny | ||
3. helyezés (egyéni) ifjúsági |
Felkészítők: Gombásné Kada Tímea |
Tanulók: Garber Csaba |
2010/2011. tanév - József Attila Verseny - megyei verseny | ||
3. helyezés (csapat) ifjúsági |
Felkészítők: Csóka Jánosné |
Tanulók: Möllmann Eszter Surányi Zsófia Vass Tamás Zamozny Gábor |
2010/2011. tanév - Kárpát-medencei helyesírási verseny - megyei verseny | ||
3. helyezés (egyéni) ifjúsági |
Felkészítők: Horváth Zsuzsanna |
Tanulók: Szakonyi Péter |
2010/2011. tanév - Szépkiejtési verseny német nyelven - regionális verseny | ||
3. helyezés (egyéni) ifjúsági |
Felkészítők: Tradler Mónika |
Tanulók: Avolio Immakuláta |
2010/2011. tanév - Tollaslabda Diákolimpia - megyei verseny | ||
3. helyezés (egyéni) ifjúsági |
Felkészítők: Gombásné Kada Tímea |
Tanulók: Sági Nóra |
Iskolai toplista (versenyek alapján)
1. helyezett
Kecskeméti Református Általános Iskola
6000 Kecskemét,
Szabadság tér 7.
2. helyezett
Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
6000 Kecskemét,
Katona József tér 14
3. helyezett
Gönczy Pál Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
4200 Hajdúszoboszló,
Kálvin tér 7-8.
Városi toplista (versenyek alapján)
1. helyezett
Kecskemét
2. helyezett
Nyíregyháza
3. helyezett
Hajdúszoboszló