Belépés

Azonosító:
Jelszó:
Regisztráció
Elfelejtett jelszó?

Iskolák értékelése

helyezés 4.88 pont

Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium

3300 Eger,
Rákóczi út 2.

helyezés 4.61 pont

Alternatív Közgazdasági Gimnázium

1035 Budapest III. kerület,
Raktár u. 1.

helyezés 4.25 pont

Fundamentum Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

9025 Győr,
Simor János püspök tér 22.

Többi iskolai értékelés

Kecskeméti Református Általános Iskola adatai

Cím: 6000 Kecskemét, Szabadság tér 7.

JelentemJelentem az adminisztrátornak



Kecskeméti Református Általános Iskola értékelése


3.78
pont

Technikai felszereltség:

3.77

Tantárgyválaszték, szakkörök:

3.91

Étkezési lehetőség:

3.55

Iskola épületének állaga:

3.68

Tanítás színvonala:

3.86

Tanulók egymáshoz való viszonya:

3.77

Iskolai hangulat:

3.77

Iskolavezetés:

3.91

Értékelje az intézményt!



Kecskeméti Református Általános Iskola versenyeredményei

2012/2013. tanév - Országos Tanulmányi Verseny mesemondás - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Sipos Ildikó
Tanulók:
Farkas Bianka
2012/2013. tanév - Angol nyelvi és Országismereti verseny - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Kalózné Németh Izabella
Tanulók:
Bártol Ákos
2012/2013. tanév - Bolyai Matematika Csapatverseny - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
Felkészítők:
Koleszár Edit, Nagy Tibor
Tanulók:
Aczél-Szabó János, Farkas Jázmin, Hegedűs Dániel, Tóth Lili Anna
2012/2013. tanév - Bolyai Matematika Csapatverseny - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
Felkészítők:
Nagy Tibor
Tanulók:
Bogdándi Lilla, Hévizi Virág, Sanchez Nathalie Aleyda, Mócza Milán
2012/2013. tanév - Bolyai Matematika Csapatverseny - országos verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
Felkészítők:
Koleszár Edit, Nagy Tibor
Tanulók:
Aczél-Szabó János, Farkas Jázmin, Hegedűs Dániel, Tóth Lili Anna
2012/2013. tanév - Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola (matematika) - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Nagy Tibor
Tanulók:
Bogdándi Lilla
2012/2013. tanév - Nemzetközi Kenguru matematika verseny - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Józsa Anikó
Tanulók:
Tekes János
2012/2013. tanév - ORCHIDEA PANGEA - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Koleszár Edit
Nagy Tibor
Tanulók:
Aczél-Szabó János
2012/2013. tanév - Országos Tanulmányi Verseny szépírás - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Marozsiné Suhari-Nagy Erzsébet
Tanulók:
Jeszenői Sára
2012/2013. tanév - Országos Zsoltáréneklő Verseny - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Csősz Győzőné
Tanulók:
Tóth Lili Anna
2012/2013. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny magyar - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Marozsiné Suhari-Nagy Erzsébet
Tanulók:
Jeszenői Sára
2012/2013. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny matematika - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Nademlejnskyné Toók Lilla
Tanulók:
Csuthi Béla
2012/2013. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny matematika - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Nademlejnskyné Toók Lilla
Tanulók:
Jeszenői Sára
2012/2013. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny matematika - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Nademlejnskyné Toók Lilla
Tanulók:
Molnár Botond
2012/2013. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny matematika - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Nademlejnskyné Toók Lilla
Tanulók:
Tóth Gergő
2012/2013. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny matematika - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Nademlejnskyné Toók Lilla
Tanulók:
Tóth László
2012/2013. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny matematika - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Koleszár Edit
Tanulók:
Farkas Jázmin
2012/2013. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny matematika - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Koleszár Edit
Tanulók:
Tóth Lili Anna
2012/2013. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny term. ism. - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Marozsiné Suhari-Nagy Erzsébet
Tanulók:
Jeszenői Sára
2012/2013. tanév - TÁMOP-pályázat Népdaléneklési Verseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Tary Timótné
Tanulók:
Tóth Lili Anna
2012/2013. tanév - TÁMOP-pályázat Népdaléneklési Verseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Tary Timótné
Tanulók:
Somogyi Levente
2012/2013. tanév - TÁMOP-pályázat Népdaléneklési Verseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Tary Timótné
Tanulók:
Hamar Katalin
2012/2013. tanév - TÁMOP-pályázat Népdaléneklési Verseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Tary Timótné
Tanulók:
Sipos Rita
2012/2013. tanév - Varjú Lajos Természettudományi Emlékverseny - regionális verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Ferenczy Zoltán
Gyömbér Csaba
Horváth Blanka
Kecskés Ágnes
Kovács Béla
Nagy Tibor
Tanulók:
Matula Árpád
2012/2013. tanév - Város Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Magony Joshua
2012/2013. tanév - Városi anyanyelvi verseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Koleszár Edit
Tanulók:
Farkas Jázmin
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Varjú Kenéz
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Tettey Roberta
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Baczúr Tamara
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Márhoffer Soma
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Losonczi Flóra
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Ali Ákos
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Zsámboki Anna Róza
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Beke Márk
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Palkovits Anna
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Benke Ádám
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Tánczos-Szabó Virág
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (váltó) - városi verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
Tanulók:
Földházi Ákos, Barta Zsolt, Hegedűs Dániel, Magony Joshua
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (váltó) - városi verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
Tanulók:
Losonczi Flóra, Micsinai Erika, Kerekes Luca, Czagán-Mákos Lili
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (váltó) - városi verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
Tanulók:
Borsodi Máté, Borsodi Mátyás, Nagypál Sámuel, Ali Ákos
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (váltó) - városi verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
Tanulók:
Szabó Luca, Bodor Anna, Blaszák Lilla, Károssy Csenge
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (váltó) - városi verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
Tanulók:
Palkovits Anna,Csuthi Kata, Simon Ildikó, Zsámboki Anna
2012/2013. tanév - „Éneklő Ifjúság” - városi verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
Felkészítők:
Jámborné Márkus Emőke
Tanulók:
kórus
2012/2013. tanév - "Katona és Madách Emlékezete" monológok felolvasó versenye - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Félixné Oravecz Márta
Tanulók:
Varjú Barnabás
2012/2013. tanév - Angol nyelvi és Orságismereti verseny - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Kalózné Németh Izabella
Tanulók:
Somogyi Soma
2012/2013. tanév - Arany János Matematikaverseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Lakatos Mónika
Tanulók:
Keller Dávid
2012/2013. tanév - Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola (műveltség) - országos verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
Felkészítők:
Kormányosné Makai Eszter, Pálné Lencsés Szilvia, Gácsi Hedvig, Félixné Oravecz Márta
Tanulók:
Bártol Luca, Csuthi Kata, Galambos Ágnes, Varjú Barnabás
2012/2013. tanév - Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola (német) - országos verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
Felkészítők:
Sipos Ildikó, Farkas Eleonóra
Tanulók:
Balázs Marcell, Kima Dávid
2012/2013. tanév - Országos Sakkverseny - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Tánczos-Szabó Csenge
2012/2013. tanév - Országos Zsoltáréneklő Verseny - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Jámborné Márkus Emőke
Tanulók:
Gebei Kitti
2012/2013. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny magyar - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Marozsiné Suhari-Nagy Erzsébet
Tanulók:
Páll Ferenc Dániel
2012/2013. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny magyar - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Marozsiné Suhari-Nagy Erzsébet
Tanulók:
Tóth Gergő
2012/2013. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny magyar - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Marozsiné Suhari-Nagy Erzsébet
Tanulók:
Bikfalvi Lilla
2012/2013. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny matematika - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Nademlejnskyné Toók Lilla
Tanulók:
Halasi Gergő
2012/2013. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny matematika - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Nademlejnskyné Toók Lilla
Tanulók:
Kovács Dorina
2012/2013. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny matematika - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Hangodi Judit
Tanulók:
Hegedűs János
2012/2013. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny term. ism. - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Marozsiné Suhari-Nagy Erzsébet
Tanulók:
Bikfalvi Lilla
2012/2013. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny term. ism. - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Marozsiné Suhari-Nagy Erzsébet
Tanulók:
Csuthi Béla
2012/2013. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny term. ism. - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Marozsiné Suhari-Nagy Erzsébet
Tanulók:
Flaisz Adél
2012/2013. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny term. ism. - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Marozsiné Suhari-Nagy Erzsébet
Tanulók:
Kovács Dorina
2012/2013. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny term. ism. - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Marozsiné Suhari-Nagy Erzsébet
Tanulók:
Kürtösi Martin
2012/2013. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny term. ism. - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Marozsiné Suhari-Nagy Erzsébet
Tanulók:
Tóth Gergő
2012/2013. tanév - TÁMOP-pályázat Népdaléneklési Verseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Tary Timótné
Tanulók:
Sipos Lili
2012/2013. tanév - TÁMOP-pályázat Népdaléneklési Verseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Tary Timótné
Tanulók:
Hordós Adél
2012/2013. tanév - Tapsifüles Terematlétikai verseny futás - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Papné Sasinszki Ágnes
Tanulók:
Gatdag Vajk
2012/2013. tanév - Tapsifüles Terematlétikai verseny helyből távolugrás - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Csukás Ágnes
Tanulók:
Hörcsök Laura
2012/2013. tanév - TELEOM Labdarúgó Diákolimpia - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
Felkészítők:
Patocskai Gáborné
2012/2013. tanév - Varjú Lajos Természettudományi Emlékverseny - regionális verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
Felkészítők:
Ferenczy Zoltán
Gyömbér Csaba
Horváth Blanka
Kecskés Ágnes
Kovács Béla
Nagy Tibor
Tanulók:
Matula Árpád
Makai Béla
Csontos Laura
2012/2013. tanév - Városi Diákolimpia röplabda - városi verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
Felkészítők:
Dunszt Orsolya
2012/2013. tanév - Városi Helyesíró Verseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Koleszár Edit
Tanulók:
Tóth Lili Anna
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Baczúr Tamara
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Tóth László
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Kerekes Luca
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Pajor Franciska
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Csuthi Béla
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Micsinai Erika
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Szili Nóra
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Szabó Luca
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Csonka Vanessza
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Nyilas Laura
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Károssy Csenge
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Hamar Katalin
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Nagypál Sámuel
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Blaszák Lilla
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (váltó) - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Losonczi Flóra
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (váltó) - városi verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
Tanulók:
Danku Anna Bettina, Somogyi Panna, Gáspár Gréta, Hamar Katalin
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (váltó) - városi verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
Tanulók:
Böröczky Marcell, Baltás Ádám, Labancz Levente, Demjén Bátor
2012/2013. tanév - Angol nyelvi és Orságismereti verseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Kalózné Németh Izabella
Tanulók:
Major Lilla
2012/2013. tanév - Bács-Kiskun Megyei Mesemondó Verseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Józsa Anikó
Tanulók:
Csengeri Áron
2012/2013. tanév - Bács-Kiskun Megyei Monda- és Mesemondó Verseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Sipos Ildikó
Tanulók:
Farkas Bianka
2012/2013. tanév - Bolyai János Matematika Csapatverseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
Felkészítők:
Nagy Tibor
Tanulók:
Balogh Benedek, Kelemen Arnold, Szép Soma, Ványi Zoltán
2012/2013. tanév - Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola (matematika) - országos verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Nagy Tibor
Tanulók:
Balogh Benedek
2012/2013. tanév - Nemzetközi Kenguru matematika verseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Karácsonyi Zoltánné
Tanulók:
Sárkány Zorka
2012/2013. tanév - Országos Zsoltáréneklő Verseny - országos verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Jámborné Márkus Emőke
Tanulók:
Anka Teréz Alíz
2012/2013. tanév - Országos Zsoltáréneklő Verseny - országos verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Jámborné Márkus Emőke
Tanulók:
Mikesi Anna
2012/2013. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny magyar - országos verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Marozsiné Suhari-Nagy Erzsébet
Tanulók:
Balázs Anna
2012/2013. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny magyar - országos verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Karácsonyi Zoltánné
Tanulók:
Czagán Mákos Lili
2012/2013. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny matematika - országos verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Nademlejnskyné Toók Lilla
Tanulók:
Bikfalvi Lilla
2012/2013. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny matematika - országos verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Nademlejnskyné Toók Lilla
Tanulók:
Hajagos Dániel
2012/2013. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny matematika - országos verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Ádám Mihályné Rapcsó Ibolya
Tanulók:
Nagy Máté István
2012/2013. tanév - TÁMOP-pályázat Népdaléneklési Verseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Tary Timótné
Tanulók:
Anka Teréz
2012/2013. tanév - Tapsifüles Terematlétikai verseny futás - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Balog Csaba
Tanulók:
Bakó Viktória
2012/2013. tanév - Varjú Lajos Természettudományi Emlékverseny - regionális verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
Felkészítők:
Ferenczy Zoltán
Gyömbér Csaba
Horváth Blanka
Kecskés Ágnes
Kovács Béla
Nagy Tibor
Tanulók:
Gyergyádesz László
Oláh Liliána
Rostás Snna
2012/2013. tanév - Varjú Lajos Természettudományi Emlékverseny - regionális verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Ferenczy Zoltán
Gyömbér Csaba
Horváth Blanka
Kecskés Ágnes
Kovács Béla
Nagy Tibor
Tanulók:
Galambos Ágnes
2012/2013. tanév - Városi anyanyelvi verseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Koleszár Edit
Tanulók:
Tóth Lili Anna
2012/2013. tanév - Városi Diákolimpia IV. korcsoport(röplabda) - városi verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
Felkészítők:
Dunszt Orsolya
2012/2013. tanév - Városi Helyesíró Verseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Andrássyné Dolog Éva
Tanulók:
Gulyás Anna
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Tóth László
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Kerekes Luca
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Barta Zsolt
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Csuthi Béla
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Tokodi Zita
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Magony Joshua
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Wórum Soma
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Czagán-Mákos Lili
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Tóth Molli
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Papp Dániel
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Borsodi Mátyás
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Kürtösi Dávid
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Bodor Anna
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Bandzsal Dóra
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Palkovits Anna
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Ostern Kitti
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Beke Márk
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Danku Anna
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Borsodi Mátyás
2012/2013. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Bandzsal Dóra
2012/2013. tanév - „Kecskemét város polgára leszek” vetélkedő - városi verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
Felkészítők:
Ádám Mihályné Rapcsó Ibolya
Tanulók:
4. d osztály
2012/2013. tanév - Angol nyelvi és Orságismereti verseny - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Kalózné Németh Izabella
Tanulók:
Dobák Csongor
2012/2013. tanév - Varjú Lajos Természettudományi Emlékverseny - regionális verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Ferenczy Zoltán
Gyömbér Csaba
Horváth Blanka
Kecskés Ágnes
Kovács Béla
Nagy Tibor
Tanulók:
Oláh Liliána
2012/2013. tanév - Angol nyelvi és Orságismereti verseny - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Kalózné Németh Izabella
Tanulók:
Toók Enikő
2012/2013. tanév - Bolyai János Matematika Csapatverseny - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (csapat)
Felkészítők:
Háriné Kun Éva, Gyömbér Csaba, Gyömbér Csabáné
Tanulók:
Pócs Dóra, Toók Enikő, Monori Bence, Kis Martin
2012/2013. tanév - TITOK angol nyelvi verseny - országos verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Körmöcziné Pajor Anett
Tanulók:
Gyergyádesz László
2012/2013. tanév - Varjú Lajos Természettudományi Emlékverseny - regionális verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Ferenczy Zoltán
Gyömbér Csaba
Horváth Blanka
Kecskés Ágnes
Kovács Béla
Nagy Tibor
Tanulók:
Gyergyádesz László
2012/2013. tanév - Bolyai János Matematika Csapatverseny - megyei verseny
helyezés 6. helyezés (csapat)
Felkészítők:
Háriné Kun Éva, Körmöcziné Pajor Anett, Gyömbér Csaba
Tanulók:
Bártol Ákos, Gyergyádesz Márton, Apagyi Dávid Miszler Levente
2012/2013. tanév - Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola (hittan) - országos verseny
helyezés 6. helyezés (csapat)
Felkészítők:
Marozsiné Suhari-Nagy Erzsébet
Tanulók:
ÁDám Levente, Csipak Blanka
2012/2013. tanév - Nemzetközi Kenguru matematika verseny - megyei verseny
helyezés 6. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Lakatos Mónika
Tanulók:
Tánczos-Szabó Csenge
2012/2013. tanév - Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola (matematika) - országos verseny
helyezés 7. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Nagy Tibor
Tanulók:
Oláh Liliána
2012/2013. tanév - Bolyai Matematika Csapatverseny - országos verseny
helyezés 8. helyezés (csapat)
Felkészítők:
Nagy Tibor
Tanulók:
Bogdándi Lilla, Hévizi Virág, Sanchez Nathalie Aleyda, Mócza Milán
2012/2013. tanév - Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola (angol) - országos verseny
helyezés 8. helyezés (csapat)
Felkészítők:
Kalózné Németh Izabella, Körmöcziné Pajor Anett
Tanulók:
Bártol Ákos, Török Donát
2012/2013. tanév - Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola (angol) - országos verseny
helyezés 9. helyezés (csapat)
Felkészítők:
Körmöcziné Pajor Anett
Tanulók:
Gyergyádesz László, Papp Dániel
2011/2012. tanév - "Indulj el egy úton..."Marosvásárhely-Kecskemét Városismereti Vetélkedő - városi verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
Felkészítők:
Mikesiné Ertl Katalin
Tanulók:
Mikesi Anna, Tóth Dorka, Veres Katalin, Mikesi Tamás, Töők zsombor
2011/2012. tanév - Atlétikai diákolimpia 1500m futás - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
7-8. osztály
Tanulók:
Gazdag Dalma
2011/2012. tanév - Atlétikai diákolimpia 300m futás - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
7-8. osztály
Tanulók:
Fricska Zoé
2011/2012. tanév - Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
8. osztály
Felkészítők:
Nagy Tibor
Tanulók:
Petrás Tamás
2011/2012. tanév - Bolyai János Informatika Verseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
8. osztály
Felkészítők:
Kovács Béla
Tanulók:
Csősz Dávid
2011/2012. tanév - Bolyai Matematika Csapatverseny - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
8. osztály
Felkészítők:
Nagy Tibor
Tanulók:
Bodnár Levente
Csősz Dávid
Lombos Áron
Petrás Tamás
2011/2012. tanév - Kölcsey Ferenc Református Tanítóképző Főiskola Gyakorló Általános Iskolája Országos Tanulmányi Verseny (matematika) - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
6. osztály
Felkészítők:
Nagy Tibor
Tanulók:
Bogdándi Lilla
2011/2012. tanév - Kölcsey Ferenc Református Tanítóképző Főiskola Gyakorló Általános Iskolája Országos Tanulmányi Verseny (matematika) - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
8. osztály
Felkészítők:
Nagy Tibor
Tanulók:
Bodnár Levente
2011/2012. tanév - Magyar Ilona Ált. Isk. Anyamyelvi Verseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Koleszár Edit
Tanulók:
Farkas Jázmin
2011/2012. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (gyors) - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Takács Balázs
2011/2012. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (váltó) - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
3-4. évfolyam
Tanulók:
Magony Joshua, Borsodi Máté, Borsodi Mátyás
2011/2012. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (váltó) - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
3-4. évfolyam
Tanulók:
Bodor Anna, Szabó Luca, Károssy Csenge Sára, Losonczi Flóra
2011/2012. tanév - Országos Zsoltáréneklő Verseny - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
5. osztály
Felkészítők:
Jámborné Márkus Emőke
Tanulók:
Anka Teréz
2011/2012. tanév - Országos Zsoltáréneklő Verseny - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Jámborné Márkus Emőke
Tanulók:
Gebei Kitti
2011/2012. tanév - Református Általános Iskolák Floorball Tornája - országos verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
7-8. osztály
Felkészítők:
Telekes Tamás
Tanulók:
Ostern Kitti, Bogdándi Lilla, Szikora Bella, Vígh Diána, Tánczos Adél, Vrabély Edit
2011/2012. tanév - Református Iskolák Országos Sakkbajnoksága - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Sárosi Zoltán
Tanulók:
Zsigrai Ildikó
2011/2012. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
1. osztály
Felkészítők:
Józsa Anikó
Tanulók:
Schindler Réka
2011/2012. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny matematika - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Koleszár Edit
Tanulók:
farkas Jázmin
2011/2012. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny matematika - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Koleszár Edit
Tanulók:
Illich Tamás
2011/2012. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny matematika - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
1. osztály
Felkészítők:
Nademlejnskyné Toók Lilla
Tanulók:
Molnár Botond
2011/2012. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny matematika - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
1. osztály
Felkészítők:
Nademlejnskyné Toók Lilla
Tanulók:
Balázs Anna
2011/2012. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny matematika - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
1. osztály
Felkészítők:
Nademlejnskyné Toók Lilla
Tanulók:
Halasi Gergő
2011/2012. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny matematika - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
1. osztály
Felkészítők:
Nademlejnskyné Toók Lilla
Tanulók:
Kürtösi Martin
2011/2012. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny matematika - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
1. osztály
Felkészítők:
Nademlejnskyné Toók Lilla
Tanulók:
Jeszenői Sára
2011/2012. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny matematika - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
1. osztály
Felkészítők:
Nademlejnskyné Toók Lilla
Tanulók:
Móczár Áron Milos
2011/2012. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny matematika - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
1. osztály
Felkészítők:
Nademlejnskyné Toók Lilla
Tanulók:
Kőrös Eszter Borbála
2011/2012. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny matematika - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
1. osztály
Felkészítők:
Nademlejnskyné Toók Lilla
Tanulók:
Tóth Gergő
2011/2012. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny matematika - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
1. osztály
Felkészítők:
Nademlejnskyné Toók Lilla
Tanulók:
Tóth László
2011/2012. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny term. ism. - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
1. osztály
Felkészítők:
Marozsiné Suhari-Nagy Erzsébet
Tanulók:
Bikfalvi Lilla
2011/2012. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny term. ism. - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
1. osztály
Felkészítők:
Józsa Anikó
Tanulók:
Schindler Réka
2011/2012. tanév - Tapsifüles megyei terematlétikai verseny - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Farkas Eleonóra
Tanulók:
Appelman Júlia
2011/2012. tanév - Tapsifüles megyei terematlétikai verseny - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Papné Sasinszki Ágnes
Tanulók:
Barabás Franciska
2011/2012. tanév - Téli Kupa városi iskolák közötti III. korcsoportos leány röplabdatorna - városi verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
5-6. osztály
Felkészítők:
Dunszt Orsolya
Tanulók:
Görömbölyi Réka, Réczi Tünde, Barabás Franciska, Tóth Laura, Hegedűs Anna
2011/2012. tanév - TITOK Arany János Magyarverseny - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Félixné Oravecz Márta
Tanulók:
Gyergyádesz Márton
2011/2012. tanév - Varjú Lajos Természettudományi Emlékverseny - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Nagy Tibor, Gyömbér Csaba, Szabadszállási Ágnes, Ferenczy Zoltán, Horváth Blanka, Kovács Béla
Tanulók:
Gyergyádesz László
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Losonczi Flóra
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
5. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Beke Márk
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Palkovits Anna
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Csősz Dávid
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Bíró Laura
2011/2012. tanév - Városi úszás Diákolimpia (gyors) - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Károssy Csenge
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (gyors) - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Papp Dániel
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (gyors) - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Takács Balázs
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (gyors) - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Palkovits Anna
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (gyorsváltó) - városi verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
5. osztály
Tanulók:
Ali Ákos, Palkovits István, Nagypál Sámuel, Böröczky Bence
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (gyorsváltó) - városi verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
Tanulók:
Palkovits Anna, Simon Ildikó, Zsámboki Anna, Blaszák Lilla
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (gyorsváltó) - városi verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
3-4. évfolyam
Tanulók:
Barta Zsolt, Magony Joshua, Földházi Ákos, Borsodi Máté
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (gyorsváltó) - városi verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
3-4. évfolyam
Tanulók:
Szabó Luca, Károssy Csenge, Losonczi Flóra, Bodor Anna
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (hát) - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Barta Zsolt
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (hátúszás) - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
2. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztia
Tanulók:
Kerekes Luca
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (hátúszás) - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Károssy Csenge
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (hátúszás) - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztia
Tanulók:
Takács Balázs
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (hátúszás) - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
5-6. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Beke Márk
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (hátúszás) - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Nyilas Laura
2011/2012. tanév - VI. Dél-Alföldi Regionális Monda-és Mesemondó Találkozó - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
2. osztály
Felkészítők:
Benkőné Lengyel Gabriella
Tanulók:
Farkas Bianka
2011/2012. tanév - XIV."Úton-útfélen" Országos Közlekedésbiztonsági Bábverseny - országos verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
1-4. osztály
Felkészítők:
Marozsiné Suhari-Nagy Erzsébet
Tanulók:
Friedrich Anna
Hajagos Dániel
Hörcsök Petra
Jeszenői Sára
Mezős Kata
Molnár Botond
Tóth Gergő
Tóth László
2011/2012. tanév - Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Koleszár Edit
Tanulók:
Aczél-Szabó János
2011/2012. tanév - Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
3. osztály
Felkészítők:
Koleszár Edit, Ádám Mihályné Rapcsó Ibolya
Tanulók:
Aczél-Szabó János, Tóth Lili Anna, Kertész Olivér
2011/2012. tanév - Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Koleszár Edit, Sipos Ildikó
Tanulók:
Miszler Levente
2011/2012. tanév - Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
6. osztály
Felkészítők:
Nagy Tibor
Tanulók:
Bogdándi Lilla
2011/2012. tanév - Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
8. osztály
Felkészítők:
Nagy Tibor
Tanulók:
Bodnár Levente
2011/2012. tanév - "Kecskemét város polgára leszek" képzőművészeti verseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
4-8. osztály
Felkészítők:
Pálfi Györgyi
Tanulók:
Bíró Laura
2011/2012. tanév - "Kecskemét város polgára leszek" képzőművészeti verseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
4-8. osztály
Felkészítők:
Pálfi Györgyi
Tanulók:
Fekete Anna
2011/2012. tanév - "Kecskemét város polgára leszek" képzőművészeti verseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
4-8. osztály
Felkészítők:
Pálfi Györgyi
Tanulók:
Urbán Boglárka
2011/2012. tanév - "Ne szóljon igéd hiába" Országos Bibliai Történetmondó Versenyhez kapcsolódó rajzverseny - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
5. osztály
Felkészítők:
Pálfi Györgyi
Tanulók:
Halasi Lilla
2011/2012. tanév - Atlétikai diákolimpia 100m futás - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
7-8. osztály
Tanulók:
Matula Virág
2011/2012. tanév - Atlétikai diákolimpia 1500m futás - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
7-8. osztály
Tanulók:
Nemesvári Dániel
2011/2012. tanév - Atlétikai diákolimpia 4x100m váltó - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
7-8. osztály
Tanulók:
Fricska Zoé, Matula Virág, Vígh Dóra, Gazdag Dalma
2011/2012. tanév - Atlétikai diákolimpia 4x100m váltó - városi verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
5-6. osztály
Tanulók:
Bogdándi Lilla, Szikora Bella, Tánczos-Szabó Virág, Vígh Diána
2011/2012. tanév - Atlétikai diákolimpia 600m futás - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
5-6. osztály
Tanulók:
Szikora Bella
2011/2012. tanév - Atlétikai diákolimpia 60m futás - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
5-6. osztály
Tanulók:
Vígh Diána
2011/2012. tanév - Atlétikai diákolimpia kislabdadobás - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
5-6. osztály
Tanulók:
Simon Balázs
2011/2012. tanév - Atlétikai diákolimpia magasugrás - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
7-8. osztály
Tanulók:
Varjú Barnabás
2011/2012. tanév - Atlétikai diákolimpia magasugrás - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
5-6. osztály
Tanulók:
Bogdándi Lilla
2011/2012. tanév - Atlétikai diákolimpia magasugrás - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
7-8. osztály
Tanulók:
Varjú Barnabás
2011/2012. tanév - Atlétikai diákolimpia távolugrás - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
7-8. osztály
Tanulók:
Fricska Zoé
2011/2012. tanév - Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
6. osztály
Felkészítők:
Nagy Tibor
Tanulók:
Bogdándi Lilla
2011/2012. tanév - Bolyai János Informatika Verseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
8. osztály
Felkészítők:
Kovács Béla
Tanulók:
Lombos Áron
2011/2012. tanév - Bolyai Matematika Csapatverseny - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
4. osztály
Felkészítők:
Koleszár Edit
Karácsonyi Zoltánné
Hajagosné Kovács Diána
Sipos Ildikó
Tanulók:
Apagyi Dávid
Bártol Ákos
Gyergyádesz Márton
Miszler Levente
2011/2012. tanév - Bolyai Matematika Csapatverseny - országos verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
8. osztály
Felkészítők:
Nagy Tibor
Tanulók:
Bodnár levente
Csősz Dávid
Lombos Áron
Petrás Tamás
2011/2012. tanév - Kalmár László Országos Matematika Verseny - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
8. osztály
Felkészítők:
Nagy Tibor
Tanulók:
Bodnár Levente
2011/2012. tanév - Kölcsey Ferenc Református Tanítóképző Főiskola Gyakorló Általános Iskolája Országos Tanulmányi Verseny (matematika) - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
5. osztály
Felkészítők:
Háriné Kun Éva
Tanulók:
Kelemen Arnold
2011/2012. tanév - Kölcsey Ferenc Református Tanítóképző Főiskola Gyakorló Általános Iskolája Országos Tanulmányi Verseny(komplex anyanyelvi) - országos verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
2. osztály
Felkészítők:
Dr. Sárközyné Szentkirályi Emese
Hámori Zoltánné
Tanulók:
Szabó Eszter
Kispál Kristóf
2011/2012. tanév - Magyar Ilona Ált. Isk. Anyamyelvi Verseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Koleszár Edit
Tanulók:
Tóth Lili Anna
2011/2012. tanév - Megyei Labdarúgó Diákolimpia - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
7-8. osztály
Felkészítők:
Telekes Tamás
Tanulók:
Keresztesi Sándor, Szakonyi Andor, Szabó Bence, Halász Péter, Mondok Miksa, Marsa Levente, Toók Bálint, Csősz Dávid, Nemesvári Dániel, Kovács Balázs
2011/2012. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (hát) - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Takács Balázs Gábor
2011/2012. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (mell) - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
8. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Csősz Dávid
2011/2012. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (mell) - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Losonczi Flóra
2011/2012. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (váltó) - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
5. osztály
Tanulók:
Ali Ákos, Nagypál Sámuel, Palkovics István, Böröczki Bence
2011/2012. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (váltó) - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
5. osztály
Tanulók:
Zsámboki Anna Róza, Blaszák Lilla, Simon Ildikó, Palkovics Anna
2011/2012. tanév - Országos Gyorsíró és Szövegszerkesztő Verseny - országos verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
Tanulók:
Nagy Bálint
Bogdándi Lilla
Bogdándi Márk
2011/2012. tanév - Országos Zsoltáréneklő Verseny - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
6. osztály
Felkészítők:
Jámborné Márkus Emőke
Tanulók:
Urbán Boglárka
2011/2012. tanév - Református Általános Iskolák Floorball Tornája - országos verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
7-8. osztály
Felkészítők:
Telekes Tamás
Tanulók:
Bogdándi Márk, Mondok Miksa, Pál Csaba, Kovács Balázs, Lombos Áron, Cséplő Máté, Petrás Tamás, Bodnár Levente, Kocsis Zoltán
2011/2012. tanév - Röplabda Diákolimpia megyei döntő - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
Felkészítők:
Dunszt Orsolya
Tanulók:
Barabás Franciska, Bulla Jázmin, Görömbölyi Réka, Hári Zsófia, Hegedűs Anna, Király Zsófia, Lapéta Andrea, Major Lilla, Réczi Tünde, Tokodi Anna, Tóth Laura, Vígh Diána
2011/2012. tanév - Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási verseny - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Félixné Oravecz Márta
Tanulók:
Gyergyádesz László
2011/2012. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
1. osztály
Felkészítők:
Marozsiné Suhari-Nagy Erzsébet
Tanulók:
Hajagos Dániel
2011/2012. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny magyar - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Koleszár Edit
Tanulók:
Farkas Jázmin
2011/2012. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny matematika - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Koleszár Edit
Tanulók:
Kádár Ildikó
2011/2012. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny matematika - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
1. osztály
Felkészítők:
Nademlejnskyné Toók Lilla
Tanulók:
Kovács Dorina
2011/2012. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny matematika - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
1. osztály
Felkészítők:
Nademlejnskyné Toók Lilla
Tanulók:
Csuthi Béla
2011/2012. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny matematika - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
1. osztály
Felkészítők:
Nademlejnskyné Toók Lilla
Tanulók:
Hajagos Dániel
2011/2012. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny term. ism. - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
1. osztály
Felkészítők:
Marozsiné Suhari-Nagy Erzsébet
Tanulók:
Tóth Gergő
2011/2012. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny term. ism. - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
1. osztály
Felkészítők:
Marozsiné Suhari-Nagy Erzsébet
Tanulók:
Csuthi Béla
2011/2012. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny term. ism. - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
1. osztály
Felkészítők:
Marozsiné Suhari-Nagy Erzsébet
Tanulók:
Flajsz Adél
2011/2012. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny term. ism. - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Karácsonyi Zoltánné
Tanulók:
Mezős Bálint
2011/2012. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny term. ism. - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Karácsonyi Zoltánné
Tanulók:
Mészáros Márton
2011/2012. tanév - Szarvasi Arborétum Meseíró Pályázata - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Sipos Ildikó
Tanulók:
Hajagos Lili
2011/2012. tanév - Varjú Lajos Természettudományi Emlékverseny - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
7. osztály
Felkészítők:
Nagy Tibor, Gyömbér Csaba, Szabadszállási Ágnes, Ferenczy Zoltán, Horváth Blanka, Kovács Béla
Tanulók:
Gyergyádesz László
Oláh Liliána
Vincze Kíra
2011/2012. tanév - Varjú Lajos Természettudományi Emlékverseny - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
8. osztály
Felkészítők:
Nagy Tibor, Gyömbér Csaba, Szabadszállási Ágnes, Ferenczy Zoltán, Horváth Blanka, Kovács Béla
Tanulók:
Bodnár Levente
Bodor Mátyás
Csontos Anna
2011/2012. tanév - Varjú Lajos Természettudományi Emlékverseny - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
8. osztály
Felkészítők:
Nagy Tibor, Gyömbér Csaba, Szabadszállási Ágnes, Ferenczy Zoltán, Horváth Blanka, Kovács Béla
Tanulók:
Csontos Anna
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Simon Ildikó
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Benke Ádám
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Magony Josua
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Tánczos-Szabó Virág
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Czagány-Mákos Lili
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Micsinai Erika
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (gyors) - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Magony Joshua
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (gyors) - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
2. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Kerekes Luca
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (gyors) - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
5-6. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Zsámboki Anna
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (gyors) - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Nyilas Laura
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (hátúszás) - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Földházi Ákos
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (hátúszás) - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
2. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Czagán-Mákos Lili
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (hátúszás) - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Szabó Luca
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (hátúszás) - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Szabó Luca
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (hátúszás) - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
5. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Ali Ákos
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (hátúszás) - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
5. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Blaszák Lilla
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (hátúszás) - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Ostern Kitti
2011/2012. tanév - Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
4. osztály
Tanulók:
Miszler Levente, Bártol Ákos, Apagyi Dávid
2011/2012. tanév - Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
8. osztály
Tanulók:
Bodnár Levente, Petrás Tamás, Bodor Mátyás
2011/2012. tanév - Kenguru matematika verseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
8. osztály
Felkészítők:
Nagy Tibor
Tanulók:
Petrás Tamás
2011/2012. tanév - "Ne szóljon igéd hiába" Országos Bibliai Történetmondó Verseny - országos verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
1-2. évfolyam
Felkészítők:
Józsa Anikó
Tanulók:
Fazakas Bendegúz
2011/2012. tanév - "Ne szóljon igéd hiába" Országos Bibliai Történetmondó Versenyhez kapcsolódó rajzverseny - országos verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
6. osztály
Felkészítők:
Pálfi Györgyi
Tanulók:
Csősz Viola
2011/2012. tanév - Atlétikai diákolimpia 100m futás - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
7-8. osztály
Tanulók:
Matula Virág
2011/2012. tanév - Atlétikai diákolimpia 4x100m váltó - városi verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
7-8. osztály
Tanulók:
Fricska Zoé, Matula Virág, Gazdag Dalma, Vígh Dóra
2011/2012. tanév - Atlétikai diákolimpia 4x100m váltó - városi verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
5-6. osztály
Tanulók:
Keresztesi Sándor, Szép Soma, Varga Attila, Varga Bendegúz
2011/2012. tanév - Atlétikai diákolimpia 600m futás - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
5-6. osztály
Tanulók:
Varga Attila
2011/2012. tanév - Atlétikai diákolimpia kislabdadobás - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
7-8. osztály
Tanulók:
Vígh Dóra
2011/2012. tanév - Atlétikai diákolimpia magasugrás - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
5-6. osztály
Tanulók:
Varga Bendegúz
2011/2012. tanév - Atlétikai diákolimpia távolugrás - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
6. osztály
Tanulók:
Vígh Diána
2011/2012. tanév - Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Sipos Ildikó, Nagy Tibor
Tanulók:
Miszler Levente
2011/2012. tanév - Bolyai János Matematika Verseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
8. osztály
Felkészítők:
Nagy Tibor
Tanulók:
Tóth Sebestyén
2011/2012. tanév - Bolyai János Matematika Verseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
8. osztály
Felkészítők:
Nagy Tibor
Tanulók:
Csősz Dávid
2011/2012. tanév - Bolyai Matematika Csapatverseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
5. osztály
Felkészítők:
Háriné Kun Éva
Tanulók:
Balogh Benedek
Kelemen Arnold
Szép Soma Ványi Zoltán
2011/2012. tanév - Diákolimpia labdarúgás - városi verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
7-8. osztály
Tanulók:
Martony Bence, Szabó Bence, Varga Bendegúz, Varga Attila, Mócza Milán, Horváth Levente, Kelemen Arnold, Ványi Zoltán, Török Donát, Szabó Bence, Keresztesi Sándor, Szakonyi Adrián, Posta Zsolt, Kenyeres Bálint
2011/2012. tanév - Helyesírási verseny (Béke) - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Dr. Sárközyné Szentkirályi Emese
Tanulók:
Szabó Eszter
2011/2012. tanév - Kenguru Angol Nyelvi és Országismereti Verseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
5. osztály
Felkészítők:
Körmöcziné Pajor Anett
Tanulók:
Török Donát
2011/2012. tanév - Kölcsey Ferenc Református Tanítóképző Főiskola Gyakorló Általános Iskolája Országos Tanulmányi Verseny (informatika) - országos verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
8. osztály
Felkészítők:
Kovács Béla
Tanulók:
Csősz Dávid
2011/2012. tanév - Magyar Ilona Ált. Isk. Anyamyelvi Verseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Magyar Péterné
Tanulók:
Laczikó Henrietta
2011/2012. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (gyors) - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Magony Joshua
2011/2012. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (hát) - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Károssy Csenge Sára
2011/2012. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (hát) - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
2. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Kerekes Luca Kitti
2011/2012. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (hát) - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Magony Joshua
2011/2012. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (hát) - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
5. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Zsámboki Anna Róza
2011/2012. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (mell) - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
5. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Beke Márk
2011/2012. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (mell) - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
8. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Bíró Laura Dóra
2011/2012. tanév - Országos Zsoltáréneklő Verseny - országos verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Hangodi Judit
Jámborné Márkus Emőke
Tanulók:
Lakó Dorka
2011/2012. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny magyar - országos verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Koleszár Edit
Tanulók:
Tóth Lili Anna
2011/2012. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny term. ism. - országos verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
1. osztály
Felkészítők:
Marozsiné Suhari-Nagy Erzsébet
Tanulók:
Farkas Sebestyén
2011/2012. tanév - SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny term. ism. - országos verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
1. osztály
Felkészítők:
Marozsiné Suhari-Nagy Erzsébet
Tanulók:
Jeszenői Sára
2011/2012. tanév - Tapsifüles megyei terematlétikai verseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Csukás Ágnes
Tanulók:
Tóth Lili Anna
2011/2012. tanév - Varjú Lajos Természettudományi Emlékverseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Nagy Tibor, Gyömbér Csaba, Szabadszállási Ágnes, Ferenczy Zoltán, Horváth Blanka, Kovács Béla
Tanulók:
Vincze Kíra
2011/2012. tanév - Varjú Lajos Természettudományi Emlékverseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
6. osztály
Felkészítők:
Nagy Tibor, Ferenczy Zoltán
Tanulók:
Bogdándi Lilla
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Borsodi Mátyás
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Csonka Viktória
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Tánczos-Szabó Réka
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (gyors) - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
1-2. évfolyam
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Varjú Kenéz
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (gyors) - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Böröczky Marcell
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (gyors) - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Szabó Luca
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (gyors) - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
5-6. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Simon Ildikó
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (gyorsváltó) - városi verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
Tanulók:
Borsodi Mátyás, Hegedűs Dániel, Baltás Ádám, Versics Ádám
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (hátúszás) - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
1-2. évfolyam
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Varjú Kenéz
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (hátúszás) - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Borsodi Máté
2011/2012. tanév - Városi Úszás Diákolimpia (hátúszás) - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
2. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Tarjányi Réka
2011/2012. tanév - Kenguru matematika verseny - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
8. osztály
Felkészítők:
Nagy Tibor
Tanulók:
Csősz Dávid
2011/2012. tanév - "Ne szóljon igéd hiába" Országos Bibliai Történetmondó Verseny - országos verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Magyar Péterné
Tanulók:
Gyergyádesz Márton
2011/2012. tanév - Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
5. osztály
Felkészítők:
Háriné Kun Éva
Tanulók:
Kelemen Arnold
2011/2012. tanév - Kalmár László Országos Matematika Verseny - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
5. osztály
Felkészítők:
Háriné Kun Éva
Tanulók:
Balogh Benedek
2011/2012. tanév - Kölcsey Ferenc Református Tanítóképző Főiskola Gyakorló Általános Iskolája Országos Tanulmányi Verseny (műveltségi) - országos verseny
helyezés 4. helyezés (csapat)
7-8. osztály
Felkészítők:
Félixné Oravecz Márta
Gácsi Hedvig
Tanulók:
Makai Réka
Molnár Blanka
2011/2012. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (gyors) - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Böröczky Marcell
2011/2012. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (gyors) - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Kásossy Csenge Sára
2011/2012. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (gyors) - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
1-2. évfolyam
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Varjú Kenéz
2011/2012. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (hát) - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
5. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Ali Ákos
2011/2012. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (hát) - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Földházi Ákos
2011/2012. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (hát) - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Nyilas Laura
2011/2012. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (hát) - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
1-2. évfolyam
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Varjú Kenéz
2011/2012. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (mell) - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Benke Ádám
2011/2012. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (mell) - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
2. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Czagány-Mákos Lili
2011/2012. tanév - Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (csapat)
5. osztály
Tanulók:
Kelemen Arnold, Szép Soma, Makai Béla
2011/2012. tanév - Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (csapat)
6. osztály
Tanulók:
Bogdándi Lilla, Csősz Viola, Szabó Dominik
2011/2012. tanév - "Ne szóljon igéd hiába" Országos Bibliai Történetmondó Verseny - országos verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
1-2. évfolyam
Felkészítők:
Palotásné Kaszás Edina
Tanulók:
Fehér Bianka
2011/2012. tanév - "Ne szóljon igéd hiába" Országos Bibliai Történetmondó Verseny - országos verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Tóthné Nagy Mónika
Tanulók:
Keszthelyi Emma
2011/2012. tanév - Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Koleszár Edit
Tanulók:
Aczél-Szabó János
2011/2012. tanév - Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Ádám Mihályné Rapcsó Ibolya, Koleszár Edit
Tanulók:
Böröczky Balázs
2011/2012. tanév - Bolyai Matematika Csapatverseny - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (csapat)
8. osztály
Felkészítők:
Nagy Tibor
Tanulók:
Bodor Mátyás
Bogdándi Márk
Kovács Balázs
Tóth Sebestyén
2011/2012. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (gyors) - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Nyilas Laura
2011/2012. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (gyors) - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
5. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Zsámboki Anna Róza
2011/2012. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (hát) - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
5. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Blaszák Lilla
2011/2012. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (hát) - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Borsodi Máté
2011/2012. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (mell) - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
5. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Palkovics István
2011/2012. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (mell) - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Micsinai Erika Manyi
2011/2012. tanév - Országos Gyorsíró és Szövegszerkesztő Verseny - országos verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Bogdándi Lilla
2011/2012. tanév - Kenguru matematika verseny - megyei verseny
helyezés 6. helyezés (egyéni)
2. osztály
Felkészítők:
Hámori Zoltánné
Tanulók:
Sárkány Zorka
2011/2012. tanév - Kenguru matematika verseny - megyei verseny
helyezés 6. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Hajagosné Kovács Diána, Koleszár Edit
Tanulók:
Gyergyádesz Márton
2011/2012. tanév - "Ne szóljon igéd hiába" Országos Bibliai Történetmondó Verseny - országos verseny
helyezés 6. helyezés (egyéni)
6. osztály
Felkészítők:
Farkas Dóra
Tanulók:
Kelemen Bálint
2011/2012. tanév - Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 6. helyezés (egyéni)
5. osztály
Felkészítők:
Háriné Kun Éva
Tanulók:
Balogh Benedek
2011/2012. tanév - Bolyai Matematika Csapatverseny - megyei verseny
helyezés 6. helyezés (csapat)
7. osztály
Felkészítők:
Gyömbér Csaba
Tanulók:
Gyergyádesz László
Mócza Tamás
Molnár Péter
Papp Dániel
2011/2012. tanév - Bolyai Matematika Csapatverseny - megyei verseny
helyezés 6. helyezés (csapat)
5. osztály
Felkészítők:
Háriné Kun Éva
Tanulók:
Kalán Zsuzsanna
Kemény Andor
Kovács Violetta
Makai Béla
2011/2012. tanév - Kölcsey Ferenc Református tanítóképző Főiskola Gyakorló Általános Iskolája Országos Tanulmányi Verseny (matematika) - országos verseny
helyezés 6. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Gyömbér Csaba
Tanulók:
Oláh Liliána
2011/2012. tanév - Kölcsey Ferenc Református Tanítóképző Főiskola Gyakorló Általános Iskolája Országos Tanulmányi Verseny(komplex anyanyelvi) - országos verseny
helyezés 6. helyezés (csapat)
5-6. osztály
Felkészítők:
Melicher Márta
Szabó Katalin
Tanulók:
Bán Orsolya
Galambos Ágnes
2011/2012. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (gyors) - megyei verseny
helyezés 6. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Szabó Luca
2011/2012. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (hát) - megyei verseny
helyezés 6. helyezés (egyéni)
5. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Beke Márk
2011/2012. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (hát) - megyei verseny
helyezés 6. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Borsodi Mátyás
2011/2012. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (hát) - megyei verseny
helyezés 6. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Ostern Kitti
2011/2012. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (hát) - megyei verseny
helyezés 6. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Süli-Lévai Krisztina
Tanulók:
Szabó Luca
2011/2012. tanév - Országos Gyorsíró és Szövegszerkesztő Verseny - országos verseny
helyezés 6. helyezés (egyéni)
Tanulók:
Nagy Bálint
2011/2012. tanév - TITOK angol nyelvi verseny - országos verseny
helyezés 6. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Körmöcziné Pajor Anett
Tanulók:
Gyergyádesz László
2011/2012. tanév - Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 6. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Koleszár Edit
Tanulók:
Tóth Lili Anna
2011/2012. tanév - Zrínyi Ilona Matematikaverseny - országos verseny
helyezés 6. helyezés (egyéni)
8. osztály
Felkészítők:
Nagy Tibor
Tanulók:
Bodnár Levente
2011/2012. tanév - Kölcsey Ferenc Református Tanítóképző Főiskola Gyakorló Általános Iskolája Országos Tanulmányi Verseny (angol) - országos verseny
helyezés 7. helyezés (csapat)
7-8. osztály
Felkészítők:
Körmöcziné Pajor Anett
Gyömbér Csabáné
Tanulók:
Gyergyádesz László
Kovács Balázs