Belépés

Azonosító:
Jelszó:
Regisztráció
Elfelejtett jelszó?

Iskolák értékelése

helyezés 4.61 pont

Alternatív Közgazdasági Gimnázium

1035 Budapest III. kerület,
Raktár u. 1.

helyezés 3.98 pont

Hansági Ferenc Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakiskola és Szakközépiskola

6725 Szeged,
Kenyérgyári út 8.

helyezés 3.98 pont

Fertő-táj Általános Iskola

9437 Hegykő,
Iskola u. 7-9.

Többi iskolai értékelés

Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola adatai

Cím: 4200 Hajdúszoboszló, Kálvin tér 7.

JelentemJelentem az adminisztrátornak



Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola értékelése


3.76
pont

Technikai felszereltség:

3.78

Tantárgyválaszték, szakkörök:

4.22

Étkezési lehetőség:

3.33

Iskola épületének állaga:

2.89

Tanítás színvonala:

4.22

Tanulók egymáshoz való viszonya:

3.44

Iskolai hangulat:

4.00

Iskolavezetés:

4.22

Értékelje az intézményt!



Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola versenyeredményei

2012/2103. tanév - Kenguru Angol Nyelvi és Országismereti Verseny - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
5-6. osztály
Felkészítők:
Gálné Tar Gyöngyi
Tanulók:
Pósa Levente 5.b 2.helyezés
2012/2103. tanév - kosárlabda diákolimpia - városi verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
5-6. osztály
Felkészítők:
Fülöpné Szabó Pálma
Tanulók:
Loós Viktória 6.a
Sándor Szilvia 5.b
Pál Éva 5.b
Illés Evelin 5.a
Kállai Zsuzsa 5.a
Jakab Krisztina 5.a
Juhász Judit 5.a
Lente Ágota 5.a
Marton Réka 5.a
Polacsek Lili 5.a
2012/2103. tanév - Kenguru Angol Nyelvi és Országismereti Verseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
5-6. osztály
Felkészítők:
Gálné Tar Gyöngyi
Tanulók:
Ferenczi Ágnes 5.b 3. helyezés


Tátrai Dorka 6.b 3.helyezés
2012/2103. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (gyors) - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
5-8. osztály
Felkészítők:
Ludmány László
Tanulók:
Varga Miklós 7.c
Juhász András 5.b
2012/2103. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (gyors) - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Ludmány László
Tanulók:
Papp Albert 3.a
2012/2103. tanév - Megyei Úszás Diákolimpia (gyors) - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Ludmány László
Tanulók:
Papp Albert 3.a
Jákób Ramóna 3.b
Pál Tamás 4.b
2012/2103. tanév - Bolyai Matematika Csapatverseny - megyei verseny
helyezés 6. helyezés (csapat)
7. osztály
Felkészítők:
Vargáné Várszegi Csilla
Tanulók:
Kis-Simonka Vince 7.a
Mocsári Máté 7.a
Szalóki Balázs 7.a
Barbócz Boglárka 7.a
2012/2013. tanév - kosárlabda diákolimpia - városi verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
7-8. osztály
Felkészítők:
Bogádi Imre
Tanulók:
Balla Norbert Dancs Gábor Danka Dániel Dózsa Gergő Hegedűs Sándor József Muhi Balázs Attila Szabó József Dávid Tóth Balázs Tóth Patrik Csaba
2012/2013. tanév - kosárlabda diákolimpia - városi verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
Felkészítők:
Bogádi Imre
Tanulók:
Balla Anikó
Barbócz Boglárka
Chen Diána
Dávid Dorottya
Dede Laura
Obsitos Anikó
Tornyai Fruzsina Alexa
Varga Brigitta
Mészáros Evelin
2012/2013. tanév - atlétika egyéni,súlylökés - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Bogádi Imre
Tanulók:
Varga Brigitta
2012/2013. tanév - Atlétikai diákolimpia 1500m futás - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Bogádi Imre
Tanulók:
Balla Anikó
2012/2013. tanév - Megyei Mezei Futóverseny I. kcs fiú - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
1-2. évfolyam
Felkészítők:
Bertáné Nacsa Katalin
Tanulók:
Erdei Dániel
2012/2013. tanév - Mezei futás városi verseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
7-8. osztály
Felkészítők:
Bogádi Imre
Tanulók:
Lente Enikő
2012/2013. tanév - Városi angol vers- és prózamondó verseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Ferencziné Szabó Magdolna
Tanulók:
Szabó Vivien 3.b
2012/2013. tanév - Városi angol vers- és prózamondó verseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Kaltenecker Erika
Tanulók:
Kiss Zoltán
2012/2013. tanév - " Aki nem hiszi, járjon utána" mesemondó verseny - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
1-4. osztály
Felkészítők:
Molnár Judit
Tanulók:
Pala Martin 3.o.
2012/2013. tanév - atlétika többpróba - városi verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Fülöpné Szabó Pálma
Tanulók:
Kállai Bianka 4.b
Szakács Izabella 4.b
Papp Anna 4.b
Mészáros Petra 3.a
Sándor Kinga 5.b
Lente Ágota 5.a
2012/2013. tanév - atlétika többpróba - városi verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Fülöpné Szabó Pálma
Tanulók:
Csuka Patrik 4.b
Gál Benjámin 4.b
Pál Tamás 4.b
Jenei Gergő 4.b
Sárközi Zoltán 4.a
Ercse Gergő 3.b
2012/2013. tanév - atlétika többpróba - városi verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
1-2. évfolyam
Felkészítők:
Bertáné Nacsa Katalin
Tanulók:
Jákób Ramóna 3.b
Pálóczi Alexandra 1.a
Juhász Larissza 1.b
Kaszás Dzsenifer 2.a
Kovács Anita 2.a
Molnár Lívia 3.a
2012/2013. tanév - atlétika többpróba - városi verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
Felkészítők:
Bogádi Imre
Tanulók:
Danka Dániel
Dózsa Gergő
Fekete Hunor
Kovács Dániel
Simon Áron Domonik
Szabó József Dávid
2012/2013. tanév - atlétika többpróba - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
1-2. évfolyam
Felkészítők:
Bertáné Nacsa Katalin
Tanulók:
Erdei Dániel 2.a
2012/2013. tanév - Atlétikai diákolimpia 1500m futás - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Bogádi Imre
Tanulók:
Szabó József Dávid
2012/2013. tanév - Mezei futás városi verseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
5-6. osztály
Felkészítők:
Vers Krisztina
Bogádi Imre
Tanulók:
Pál Éva
Sándor Szilvia
Tátrai Dorka
Szoboszlai Laura
2012/2013. tanév - Mezei futás városi verseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
7-8. osztály
Felkészítők:
Bogádi Imre
Tanulók:
Balla Anikó
Szabó Kitti
Chen Diána
2012/2013. tanév - Mezei futás városi verseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
7-8. osztály
Felkészítők:
Veres Krisztina
Bogádi Imre
Tanulók:
Dózsa Gergő
Simon Dominik
Szakáll Szabolcs
Kis-Simonka Vince
2012/2013. tanév - Mezei futás városi verseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
7-8. osztály
Felkészítők:
Bogádi Imre
Tanulók:
Balla Anikó
2012/2013. tanév - atlétika többpróba - városi verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
1-2. évfolyam
Felkészítők:
Bertáné Nacsa Katalin
Tanulók:
Erdei Dániel 2.a
Karika Imre 2.b
Pinczés Krisztián 2.b
Lós László2.b
Gyöngyik Armand 2.a
Beke Sándor 2.a
2012/2013. tanév - IV.kcs lány labdarúgás megyei döntő - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
Felkészítők:
Bogádi Imre
Tanulók:
Balla Anikó
Barbócz Boglárka
Chen Diána
Csendom Zsófia Krisztina
Dávid Dorottya
Gyökeres Emese
Obsitos Anikó
Pál Éva
Sándor Szilvia
Varga Brigitta
2012/2013. tanév - Mezei futás megyei verseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
1-2. évfolyam
Felkészítők:
Bertáné Nacsa Katalin
Tanulók:
Erdei Dániel
2012/2013. tanév - Városi angol vers- és prózamondó verseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
5-6. osztály
Felkészítők:
Krisztán Anita
Tanulók:
Fodor Gréta 5.b vers
2012/2013. tanév - Városi angol vers- és prózamondó verseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Gálné Tar Gyöngyi
Tanulók:
Ferenczi Tibor 4.b
2012/13. tanév - atlétika egyéni összetett - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
5-6. osztály
Felkészítők:
Veres Krisztina
Tanulók:
Sarkadi Tamás 5.a
2012/13. tanév - Irodalmi vetélkedő Nagyhegyes - regionális verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
5-6. osztály
Felkészítők:
Székely Tünde
Tanulók:
Dörgő Zsófia
Lós Viktória
Szoboszlai Kristóf
2012/13. tanév - Kazinczy Szépkiejtési Verseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
5-8. osztály
Felkészítők:
Székely Tünde
Tanulók:
Pál Dóra
2012/13. tanév - Kazinczy Szépkiejtési Verseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
5-8. osztály
Felkészítők:
Székely Tünde
Tanulók:
Pál Dóra
2012/13. tanév - mesemondó verseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
1-4. osztály
Felkészítők:
Dr. Mártonné Révész Erzsébet
Tanulók:
Horváth Kata 4.a
2012/13. tanév - Rajzverseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
2-3-4. oszt.
Felkészítők:
Kiss Mónika Beáta
Tanulók:
Szabó Adrienn 2.a
2012/13. tanév - Városi informatika verseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
5-6. osztály
Felkészítők:
Bacskay Csabáné
Tanulók:
Ferenczi Ágnes 5.b
2012/13. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Ludmány László
Tanulók:
Pál Tamás 4.b Papp Albert 3.a
2012/13. tanév - játékos sportverseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
1-4. osztály
Felkészítők:
Fülöpné Szabó Pálma
Bertáné Nacsa Katalin
Tanulók:
Andriychuk Alexandra 3.a
Csuka Patrik 4.b
Bordán Attila 1.a
Ercse Gergő 3.b
Erdei Dániel 2.a
Ferenczi Tibor 4.b
Gál Benjámin 4.b
Jákób Ramóna 3.b
Kabály Zsanett 1.a
Kállai Bianka 4.b
Kovács Anita 2.a
Mester Dominik 3.a
Mészáros Petra 3.a
Sándor Kinga 5.b
Sárközi Zoltán 4.a
Szakács Izabella 4.b
Szilágyi Nóra 3.a Harsányi Sándor 2.a
2012/13. tanév - Városi angol vers- és prózamondó verseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
5-6. osztály
Felkészítők:
GÁLNÉ TAR GYÖNGYI
Tanulók:
FERENCZI ÁGNES 5.B MESE TÁTRAI DORKA 6.B VERS
2012/13. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Ludmány László
Ludmány Lászlóné
Tanulók:
Pál Tamás 4.b
Jákób Ramóna 3.b Papp Albert 3.a Andriychuk Alexandra 3.a
2012/13. tanév - kosárlabda diákolimpia - városi verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
5-6. osztály
Felkészítők:
Veres Krisztina
Tanulók:
Varga Tamás 5.a
Dányi-Weselényi Tamás 5.a
Csuka Dániel 5.a
Koscsák Péter 5.a
Balogh Balázs 6.b
Máté Csaba 6.b
Névtelen Lajos 6.b
Székely Márk 5.b
Hegedűs Sándor 7.b
2012/13. tanév - atlétika többpróba - városi verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
5-6. osztály
Felkészítők:
Veres Krisztina
Tanulók:
Sarkadi Tamás 5.a
Cseke Lajps 5.a
Örvendi Balázs 6.a
Somogyi Soma 6.a
Bánhidi Zoltán 6.a
Hegedűs Sándor 7.b
2012/13. tanév - atlétika többpróba - városi verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
5-6. osztály
Felkészítők:
Veres Krisztina
Tanulók:
Kállai Zsuzsa 5.a
Illés Evelin 5.a
Pap Vivien 5.a
Sugár Alíz 5.a
Pál Éva 5.b
Sándor Szilvia 5.b
2012/13. tanév - Egészségügyi vetélkedő - városi verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
6-8. osztály
Felkészítők:
Krisztán Anita
Tanulók:
Nagy Szilvia Melitta
Oláh Réka Eszter
Gál Annabell
2012/13. tanév - mesemondó verseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
1-4. osztály
Felkészítők:
Gálné Tóth Emma
Tanulók:
Bagdi Zsuzsa 2.b
2012/13. tanév - Olvasási verseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
2-3-4. oszt.
Felkészítők:
Hofgártné Porkoláb Ibolya
Gálné Tóth Emma
Tanulók:
Pál Tamás 4.b
Fehér Tamás 2.b
2012/13. tanév - Rajzverseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
2-3-4. oszt.
Felkészítők:
Ferencziné Szabó Magdolna Majoros Krisztina Nagy Bálint
Tanulók:
Szilágyi Nóra 3.b Ferenczi Tibor 4.b László Áron 2.b
2012/13. tanév - tollaslabda diákolimpia - országos verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Varga Imre
Tanulók:
Mészáros Petra 3.a
2012/13. tanév - Városi informatika verseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
5-6. osztály
Felkészítők:
Bacskay Csaba,
Bacskay Csabáné
Tanulók:
Fazekas András 6.
2012/13. tanév - Városi informatika verseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Bacskay Csabáné
Tanulók:
Varga János 7.c
2012/13. tanév - Városi informatika verseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
8. osztály
Felkészítők:
Bacskay Csaba
Bacskay Csabáné
Tanulók:
Tóth Sándor 8.a
2012/13. tanév - Városi Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Ludmány Lászlóné
Tanulók:
Jákób Ramóna 3.b
2012/13. tanév - Irodalmi - regionális verseny
helyezés 4. helyezés (csapat)
5-6. osztály
Felkészítők:
Székely Tünde
Tanulók:
Pál Dóra
Bódi Ádám
Tátrai Dorka
2012/13. tanév - Medve Szabadtéri Matematikaverseny - regionális verseny
helyezés 4. helyezés (csapat)
5-6. osztály
Felkészítők:
Bacskay Csabáné
Tanulók:
Péter Lajos 5.b
Kis-Simonka Dénes 5.b
Székely Márk 5.b
2012/13. tanév - AMV matematika verseny - regionális verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
5-8.
Felkészítők:
Vargáné Várszegi Csilla
Tanulók:
Tóth Sándor 8.a
2012/13. tanév - Kenguru Angol Nyelvi és Országismereti Verseny - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
5-8.
Felkészítők:
Szabóné Juhász Emese
Tanulók:
Obsitos Anikó
2012/13. tanév - AMV matematika verseny - regionális verseny
helyezés 6. helyezés (egyéni)
5-8.
Felkészítők:
Vargáné Várszegi Csilla
Tanulók:
Szabó Rebeka 8.a
2011/2012. tanév - Kézilabda diákolimpia - városi verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
7-8. osztály
Felkészítők:
Bogádi Imre
Tanulók:
Bercsényi Barnabás
Dancs Gábor
Füleki Tamás
Herczeg Bence
Csombordi László Richárd
Jenei Bence
Kátai Károly
Lovas Viktor
Zsirnameczki Péter
2011/2012. tanév - kosárlabda diákolimpia - városi verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
5-6. osztály
Felkészítők:
Fülöpné Szabó Pálma
Tanulók:
Dávid Dorottya 7.b
Varga Brigitta 7.a
Szabó Kitti 7.a
Oláh Réka 7.c
Balogh Alexandra 6.a
Halász Panna 6.a
Barbócz Boglárka 6.a
Loós Viktória 5.a
Győrfi Edina 5.a
2011/2012. tanév - kosárlabda diákolimpia - városi verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
7-8. osztály
Felkészítők:
Bogádi Imre
Tanulók:
Bagi Krisztina
Balla Anikó
Barbócz Boglárka
Chen Diána
Dávid Dorottya
Dede Laura
Jakab Anikó
Obsitos Anikó
Oláh Réka
Szőke Márta
Varga Brigitta
2011/2012. tanév - "Magyar kultúra napja" városi rajzverseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
5-8.
Felkészítők:
Szarvas Emma
Tanulók:
Pásti Marcell 5.a
2011/2012. tanév - "Magyar kultúra napja" városi rajzverseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
5-8.
Felkészítők:
Szarvas Emma
Tanulók:
Vígh Péter 6.c
2011/2012. tanév - Agytorna matematikaverseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Nagy Bálint
Majoros Krisztina
Tanulók:
Juhász András 4.b
Kányási Bence 3.a
2011/2012. tanév - atlétika többpróba - városi verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Fülöpné Szabó Pálma
Tanulók:
Sándor Szilvia 4.b
Sándor Kinga 4.b
Pál Éva 4.b
Kállai Zsuzsa 4.a
Holácsik Zsóka 4.a
Illés Evelin 4.a
2011/2012. tanév - atlétika többpróba - városi verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
1-2. évfolyam
Felkészítők:
Bertáné Nacsa Katalin
Tanulók:
Andrychuk Alexandra 2.a
Mészáros Petra 2.a
Vincze Vivien 3.a
Jákób Ramóna 2.b
Szilágyi Nóra 2.b
Szilágyi Fruzsina 2.b
2011/2012. tanév - atlétika többpróba - városi verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
5-6. osztály
Felkészítők:
Fülöpné Szabó Pálma
Tanulók:
Balogh Alexandra 6.a
Dávid Dorottya 7.b
Koroknai Edit 5.a
Kovács Kitti 6.a
Szabó Kitti 7.a
Varga Brigitta 7.a
2011/2012. tanév - atlétika többpróba - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Fülöpné Szabó Pálma
Tanulók:
Sándor Szilvia 4.b
2011/2012. tanév - atlétika többpróba - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Fülöpné Szabó Pálma
Tanulók:
Tóth Dániel 4.b
2011/2012. tanév - atlétika többpróba - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
1-2. évfolyam
Felkészítők:
Bertáné Nacsa Katalin
Tanulók:
Mészáros Petra 2.a
2011/2012. tanév - Atlétikai diákolimpia 1500m futás - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
7-8. osztály
Felkészítők:
Bogádi Imre
Tanulók:
Füleki Tamás
2011/2012. tanév - Atlétikai diákolimpia 1500m futás - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Bogádi Imre
Tanulók:
Somogyi Ágnes
2011/2012. tanév - Atlétikai diákolimpia távolugrás - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
5-6. osztály
Felkészítők:
Fülöpné Szabó Pálma
Tanulók:
Kovács Kitti 6.a
2011/2012. tanév - Diákolimpia labdarúgás - városi verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
7-8. osztály
Felkészítők:
Bogádi Imre
Tanulók:
Füleki Tamás
Gyökeres Péter
Dózsa Gergő
Bercsényi Barnabás
Herczeg Bence
Csombordi László Richárd
Zsirnameczki Péter
Jenei Bence
Lukács Zoltán Marcell
Schapper Elias
Szabó Dávid
Takács Tamás
Tóth Patrik Csaba
Tóth Balázs
2011/2012. tanév - játékos angol nyelvi vetélkedő - városi verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
5-8.
Felkészítők:
Gálné Tar Gyöngyi
Kaltenecker Erika
Szabóné Juhász Emese
Tanulók:
Tóth György
Szőke Réka
Gál Annabell
Domokos Ágnes
2011/2012. tanév - Kazinczyról szépkiejtési verseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
7-8. osztály
Felkészítők:
Törökné Matkó Zsuzsa
Tanulók:
Somogyi Ágnes 8.c
2011/2012. tanév - matematikaverseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
1-8. osztály
Felkészítők:
Gálné Tóth Emma
Tanulók:
Karika Imre 1.b
2011/2012. tanév - Mezei futás városi verseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
1-2. évfolyam
Tanulók:
I .korcsoport lány Jákób Ramóna 2.b Hanzéros Anikó 3.a Andrychuk Alexandra 2.a Marx Vivien 2.a
2011/2012. tanév - Mezei futás városi verseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
1-8. osztály
Felkészítők:
Kiss Mónika Beáta
Tanulók:
Erdei Dániel 1.a
2011/2012. tanév - Város helyesírási verseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
1-4. osztály
Felkészítők:
Gálné Tóth Emma
Tanulók:
Varga Kristóf
2011/2012. tanév - Városi rajzverseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
1-4. osztály
Felkészítők:
Szegedi Andrea
Tanulók:
Ferenczi Ágnes 4.b
2011/2012. tanév - Városi angol fordítóverseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
7-8. osztály
Felkészítők:
Szabóné Juhász Emese
Tanulók:
Lukács Zoltán
2011/2012. tanév - Városi angol fordítóverseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
5-6. osztály
Felkészítők:
Kaltenecker Erika
Tanulók:
Szőke Réka
2011/2012. tanév - Városi angol vers- és prózamondó verseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Szegedi Andrea
Tanulók:
Fodor Gréta 4.b
2011/2012. tanév - Városi mesemondóverseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
1-2. évfolyam
Felkészítők:
Molnár Judit tanító
Tanulók:
Pala Martin 2.a
2011/2012. tanév - Városi Olvasási Verseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
1-4. osztály
Felkészítők:
Szegedi Andrea
Tanulók:
Fodor Gréta 4.b
2011/2012. tanév - városi úszóverseny /50m hát/ - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
1-8. osztály
Felkészítők:
Ludmány László úszóedző
Tanulók:
Pál Tamás 3.b
2011/2012. tanév - kosárlabda diákolimpia - városi verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
5-6. osztály
Felkészítők:
Kulcsárné Gógán Erzsébet
Tanulók:
Danka Dániel 6.b
Hegedűs Sándor 6.b
Kuprák Ákos 6.c
Szabó József Dávid 6.b
Oláh Péter 6.b
Dányi V. Tamás 5.b
Magos Bence 6.c
Szabó Ákos 5.a
Kovács András 6.b
Kiss János 5.a
Névtelen Lajos 5.b
Muhi Balázs 6.b
2011/2012. tanév - kosárlabda diákolimpia - városi verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
Felkészítők:
Bogádi Imre
Tanulók:
Bercsényi Barnabás
Cseke Gábor
Danka Lajos
Füleki Tamás
Gyökeres Péter
Lovas Viktor
Takács Tamás
Varga Dániel
Zsirnameczki Péter
2011/2012. tanév - "Egészséges, mint a makk!" Városi egészségügyi vetélkedő - városi verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
2-3-4. oszt.
Felkészítők:
Kulcsárné Gógán Erzsébet
Tanulók:
Fodor Gréta 4.b Kányási Bence 3.a Császi Péter 2.b
2011/2012. tanév - Agytorna matematikaverseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Némethyné Móré Edit
Tanulók:
Földesi Dávid 4.a
2011/2012. tanév - Alapműveleti Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
3-8. osztály
Felkészítők:
Vargáné Várszegi Csilla
Tanulók:
Deilinger Dóra 7.a
2011/2012. tanév - angol feladatmegoldó - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
7-8. osztály
Felkészítők:
Szabóné Juhász Emese
Tanulók:
Domokos Ágnes
2011/2012. tanév - angol feladatmegoldó - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
5-6. osztály
Felkészítők:
Kaltenecker Erika
Tanulók:
Varga János
2011/2012. tanév - atlétika egyéni összetett - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Fülöpné Szabó Pálma
Tanulók:
Tóth Dániel 4.b
2011/2012. tanév - atlétika egyéni összetett - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
5-6. osztály
Felkészítők:
Fülöpné Szabó Pálma
Kulcsárné Gógán Erzsébet
Tanulók:
Szabó Kitti 7.a
Sarkadi Tamás 5.a
2011/2012. tanév - atlétika többpróba - városi verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Fülöpné Szabó Pálma
Tanulók:
Gál Benjámin 3.b
Örvendi Balázs 5.a
Fazekas András 5.a
Szabó Krisztián 5.a
Tóth Dániel 4.b
Kis-Simonka Dénes 4.b
2011/2012. tanév - atlétika többpróba - városi verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
5-6. osztály
Felkészítők:
Kulcsárné Gógán Erzsébet
Tanulók:
Danka Dániel 6.b
Szabó J. Dávid 6.b
Sarkadi Tamás 5.a
Kuprák Ákos 6.c
Sándor István 6.a
Szakál Szabolcs 6.c
2011/2012. tanév - atlétika többpróba - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Fülöpné Szabó Pálma
Tanulók:
Pál Éva 4.b
2011/2012. tanév - Atlétikai diákolimpia - városi verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
Felkészítők:
Bogádi Imre
Tanulók:
Danka Lajos
Füleki Tamás
Gyökeres Péter
Dózsa Gergő
Kuprák István
Szoboszlai Dániel
2011/2012. tanév - Föld Napja vetélkedő - városi verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Némethyné Móré Edit
Tanulók:
Kaszás Hédi 4.a
Holácsik Zsóka 4.a
Balogh Edina 4.a
Illés Evelin 4.a
2011/2012. tanév - játékos sportverseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
1-4. osztály
Felkészítők:
Bertáné Nacsa Katalin,
Fülöpné Szabó Pálma
Tanulók:
Erdei Dániel 1.a
Ercse Gergő 2.b
Jákób Ramóna 2.b
Vincze Vivien 3.a
Hanzéros Anikó 3.a
Alföldi Ádám 3.a
Sárközi Zoltán 3.a
Kállai Bianka 3.b
Szakács Izabella 3.b
Gál Benjámin 3.b
Csuka Patrik 3.b
Kállai Zsuzsa 4.a
Holácsik Zsóka 4.a
Varga Tamás 4.a
Sándor Kinga 4.b
Sándor Szilvia 4.b
Fazekas András 5.a
Örvendi Balázs 5.a
2011/2012. tanév - labdarúgó terembajnokság - városi verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
7-8. osztály
Felkészítők:
Bogádi Imre
Tanulók:
Füleki Tamás
Gyökeres Péter
Dózsa Gergő
Herczeg Bence
Csombordi László Richárd
Zsirnameczki Péter
Jenei Bence
Lukács Zoltán Marcell
Schapper Elias
Szabó Dávid
2011/2012. tanév - matematikaverseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
1-8. osztály
Felkészítők:
Fülöpné Szabó Pálma
Sléderné Sebestyén Aranka
Tanulók:
Pál Tamás 3.b
Dede Nikoletta 2.a
2011/2012. tanév - Mezei futás városi verseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
1-8. osztály
Felkészítők:
Ferencziné Szabó Magdolna
Török Jánosné
Tanulók:
Jákób Ramóna 2.b
Balogh Dávid 4.a
2011/2012. tanév - Városi angol fordítóverseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
7-8. osztály
Felkészítők:
Szabóné Juhász Emese
Tanulók:
Domokos Ágnes
2011/2012. tanév - Városi angol vers- és prózamondó verseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Szegedi Andrea
Tanulók:
Dörgő Zsófia 4.b
2011/2012. tanév - Városi Diákolimpia Bajnokság Labdarúgás - városi verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
5-6. osztály
Felkészítők:
Nagy Bálint László
Tanulók:
Bánhidi Zoltán 5.a
Örvendi Balázs 5.a
Kakucsi Gergő 5.a
Füleki Balázs 5.b
Tóth György 5.b
Oláh Péter 6.b
Muhi Balázs 6.b
Hegedűs Sándor 6.b
Budai Roland 6.c
Szakál Szabolcs 6.c
2011/2012. tanév - Városi helyesírási verseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
1-4. osztály
Felkészítők:
Török Jánosné
Tanulók:
Kaszás Hédi 4.a
2011/2012. tanév - Városi népdaléneklési verseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
7-8. osztály
Felkészítők:
Fazekasné Juhász Nóra
Tanulók:
Jeges Dóra 8.c
Somogyi Ágnes 8.c
Szigeti Eliza 8.c
2011/2012. tanév - Városi népdaléneklési verseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Nagy Bálint
Tanulók:
Szentpáli Bianka 4.b
2011/2012. tanév - városi úszóverseny /50m gyors/ - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
1-8. osztály
Felkészítők:
Ludmány László úszóedző
Tanulók:
Pál Tamás 3.b
2011/2012. tanév - Városismereti verseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Török jánosné
Tanulók:
Bordán Rita 4.a
Földesi Dávid 4.a
Pap Vivien 4.a
Zöld Mihály 4.a
2011/2012. tanév - "A tánc nekem..." - országos verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
1-2. évfolyam
Felkészítők:
Kiss Mónika Beáta
Tanulók:
Abelovszky Bernadett
2011/2012. tanév - Agytorna matematikaverseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Némethyné Móré Edit
Tanulók:
Dede Zsolt 4.a
2011/2012. tanév - Alapműveleti Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
3-8. osztály
Felkészítők:
Némethyné Móré Edit
Tanulók:
Dede Zsolt 4.a
2011/2012. tanév - Alapműveleti Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
3-8. osztály
Felkészítők:
Vargáné Várszegi Csilla
Tanulók:
Szarvas Enikő 7.a
2011/2012. tanév - Alsós városi rajzverseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
1-4. osztály
Felkészítők:
Kiss Mónika Beáta
Tanulók:
Széll Tímea
2011/2012. tanév - Atlétikai diákolimpia - városi verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
7-8. osztály
Felkészítők:
Bogádi Imre
Tanulók:
Balla Anikó
Dede Laura
Karácsony Nóra
Némethy Fruzsina
Somogyi Ágnes
Szőke Márta
2011/2012. tanév - Atlétikai diákolimpia 300m futás - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
7-8. osztály
Felkészítők:
Bogádi Imre
Tanulók:
Balla Anikó
2011/2012. tanév - Atlétikai diákolimpia 60m futás - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
5-6. osztály
Felkészítők:
Fülöpné Szabó Pálma
Tanulók:
Szabó Kitti 7.a
2011/2012. tanév - Atlétikai diákolimpia súlylökés - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
7-8. osztály
Felkészítők:
Bogádi Imre
Tanulók:
Balla Anikó
2011/2012. tanév - Atlétikai diákolimpia súlylökés - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
7-8. osztály
Felkészítők:
Bogádi Imre
Tanulók:
Danka Lajos
2011/2012. tanév - Atlétikai diákolimpia távolugrás - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
5-6. osztály
Felkészítők:
Fülöpné szabó Pálma
Tanulók:
Szabó Kitti 7.a
2011/2012. tanév - Atlétikai diákolimpia távolugrás - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Bogádi Imre
Tanulók:
Füleki Tamás
2011/2012. tanév - játékos angol nyelvi vetélkedő - városi verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
5-8.
Felkészítők:
Kaltenecker Erika
Szabóné Juhász Emese
Tanulók:
Tóth Ágnes
Oláh Réka
Lukács Zoltán
2011/2012. tanév - Kenguru Angol Nyelvi és Országismereti Verseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
5-6. osztály
Felkészítők:
Kaltenecker Erika
Tanulók:
Tóth Ágnes
2011/2012. tanév - Mezei futás városi verseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
1-8. osztály
Felkészítők:
Nagy Bálint
Tanulók:
Pál Éva 4.b
2011/2012. tanév - rajzpályázat - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
1-4. osztály
Felkészítők:
Varga Attila
Gálné Tóth Emma
Tanulók:
Varga Kristóf 1.b
2011/2012. tanév - Városi angol fordítóverseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
5-6. osztály
Felkészítők:
Kaltenecker Erika
Tanulók:
Gál Stefánia
2011/2012. tanév - Városi angol vers- és prózamondó verseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Szegedi Andrea
Tanulók:
Ferenczi Ágnes 4.b
2011/2012. tanév - Városi helyesírási verseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
1-4. osztály
Felkészítők:
Dr.Mártonnné Révész Erzsébet
Tanulók:
Hanzéros Anikó
2011/2012. tanév - Városi helyesírási verseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
1-4. osztály
Felkészítők:
Gálné Tóth Emma
Tanulók:
Fehér Tamás
2011/2012. tanév - Városi helyesírási verseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
1-4. osztály
Felkészítők:
Nemesné Zabos Zsuzsa
Tanulók:
Erdei Dániel 1. a
2011/2012. tanév - Városi Labdarúgás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
1-2. évfolyam
Felkészítők:
Nagy Bálint László
Tanulók:
Horváth Csaba 2.b Alföldi Ádám 3.a Karika Imre 1.b Morvai Patrik 1.b Pinczés Krisztián 1.b Magyari József 1.b Tornyai Sándor 1.b Erdei Dániel 1.a Rézműves Norbert 1.a Süveges Dávid 1.a Harsányi Sándor 1.a
2011/2012. tanév - Városi Labdarúgó Diákolimpia - városi verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Nagy Bálint László
Tanulók:
Balogh Dávid 4.a Varga Tamás 4.a Földesi Dávid 4.a Király Béla 4.a Juhász András 4.b Sárközi Zoltán 3.a Marinka Dániel 3.a Csuka Patrik 3.b Gál Benjámin 3.b Örvendi Balázs 5.a Füleki Balázs 5.b Jenei Gergő 3.b
2011/2012. tanév - Városi mesemondóverseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Dr Mártonné Révész Erzsébet tanító
Tanulók:
Horváth Kata 3.a
2011/2012. tanév - Városi népdaléneklési verseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
5-6. osztály
Felkészítők:
Fazekasné Juhász Nóra
Tanulók:
Horváth Angelika 5.b
Nagy Éva 5.b
Tátrai Dorka 5.b
2011/2012. tanév - Városi népdaléneklési verseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
5-6. osztály
Felkészítők:
Fazekasné Juhász Nóra
Tanulók:
Nagy Éva 5.b
2011/2012. tanév - Városi népdaléneklési verseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Nagy Bálint
Tanulók:
Fodor Gréta 4.b
2011/2012. tanév - Városismereti verseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Kulcsárné Gógán Erzsébet
Tanulók:
Fodor Gréta 4.b
Tóth Dániel 4.b
Juhász András 4.b
Pósa Levente 4.b
2011/2012. tanév - Alapműveleti Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Vargáné Várszegi Csilla
Tanulók:
Holácsik András 6.b
2011/2012. tanév - Alapműveleti Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
3-8. osztály
Felkészítők:
Vargáné Várszegi Csilla
Tanulók:
Szabó Rebeka 7.a
2011/2012. tanév - atlétika többpróba - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (csapat)
5-6. osztály
Felkészítők:
Fülöpné Szabó Pálma
Tanulók:
Balogh Alexandra 6.a
Kovács Kitti 6.a
Dávid Dorottya 7.b
Szabó Kitti 7.a
Varga Brigitta 7.a
Koroknai Edit 5.a
2011/2012. tanév - Atlétikai diákolimpia 60m futás - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
5-6. osztály
Felkészítők:
Fülöpné Szabó Pálma
Tanulók:
Kovács Kitti 6.a
2011/2012. tanév - Bolyai Matematika Csapatverseny - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (csapat)
3. osztály
Felkészítők:
Fülöpné Szabó Pálma
Majoros Krisztina
Tanulók:
Pál Tamás 3.b, Szakács Izabella 3.b, Vincze Vivien 3.a, Kányási Bence 3.a
2011/2012. tanév - Alapműveleti Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
3-8. osztály
Felkészítők:
Vargáné Várszegi Csilla
Tanulók:
Vágó Dominik 6.b
2011/2012. tanév - Alapműveleti Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 6. helyezés (egyéni)
3-8. osztály
Felkészítők:
Vargáné Várszegi Csilla
Tanulók:
Kis-Simonka Vince 6.a
2011/2012. tanév - Alapműveleti Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 6. helyezés (egyéni)
3-8. osztály
Felkészítők:
Vargáné Várszegi Csilla
Tanulók:
Tornyai Fruzsina 7.b
2011/2012. tanév - atlétika többpróba - megyei verseny
helyezés 6. helyezés (csapat)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Fülöpné Szabó Pálma
Tanulók:
Holácsik Zsóka 4.a
Illés Evelin 4.a
Kállai Zsuzsa 4.a
Pál Éva 4.b
Sándor Kinga 4.b
Sándor Szilvia 4.b
2011/2012. tanév - Atlétikai diákolimpia távolugrás - országos verseny
helyezés 9. helyezés (egyéni)
5-6. osztály
Felkészítők:
Fülöpné Szabó Pálma
Tanulók:
Kovács Kitti 6.a
2011/2012. tanév - Kenguru Angol Nyelvi és Országismereti Verseny - országos verseny
helyezés 9. helyezés (egyéni)
7-8. osztály
Felkészítők:
Szabóné Juhász Emese
Tanulók:
Topány Brigitta
2011/12. tanév - Mezei futás városi verseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
7-8. osztály
Felkészítők:
Bogádi Imre
Tanulók:
Füleki Tamás
Pál Benjamin
Zsirbameczki Péter
Kis Simonka Vince
2011/12. tanév - Mezei futás városi verseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
7-8. osztály
Felkészítők:
Bogádi Imre
Tanulók:
Balla Anikó
Somogy Ágnes
Simon Orsolya
Lente Enikő
2011/12. tanév - Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
7-8. osztály
Felkészítők:
Bogádi Imre
Tanulók:
Pál Benjamin
2011/12. tanév - Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
7-8. osztály
Felkészítők:
Bogádi Imre
Tanulók:
Herczeg Bence
2011/12. tanév - Mezei futás városi verseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
8-12. osztály
Felkészítők:
Bogádi Imre
Tanulók:
Barna Brigitta
Lente Ildikó
Rostás Orsolya
Tejfel Hajnalka
2011/12. tanév - Mezei futás városi verseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
7-8. osztály
Felkészítők:
Bogádi Imre
Tanulók:
Pál Benjamin
2011/12. tanév - Mezei futás városi verseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
7-8. osztály
Felkészítők:
Bogádi Imre
Tanulók:
Balla Anikó
Barna Brigitta
2011/12. tanév - Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
7-8. osztály
Felkészítők:
Bogádi Imre
Tanulók:
Pál Benjamin
2011/12. tanév - Mezei futás városi verseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
7-8. osztály
Felkészítők:
Bogádi Imre
Tanulók:
Zsirnameczki Péter
2011/12. tanév - Mezei futás városi verseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
7-8. osztály
Felkészítők:
Bogádi Imre
Tanulók:
Somogyi Ágnes
Lente Ildikó
2011/12. tanév - Úszás Diákolimpia - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
7-8. osztály
Felkészítők:
Bogádi Imre
Tanulók:
Bartha Daniel