Iskolák értékelése
4.36 pont
Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
1022 Budapest II. kerület,
Marczibányi tér 1.
4.25 pont
1073 Budapest VII. kerület,
Barcsay utca 5.
4.25 pont
DSZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Technikum
4025 Debrecen,
Széchenyi u. 58.
Fertő-táj Általános Iskola adatai
Cím: 9437 Hegykő, Iskola u. 7-9.
Fertő-táj Általános Iskola értékelése
3.42 |
Technikai felszereltség: 3.36 Tantárgyválaszték, szakkörök: 3.45 Megközelíthetőség: 3.64 Iskola épületének állaga: 3.36 Tanítás színvonala: 3.36 Tanulók egymáshoz való viszonya: 3.36 Iskolai hangulat: 3.64 Iskolavezetés: 3.18 |
Fertő-táj Általános Iskola versenyeredményei
2013/14. tanév - 7mérföldes csizmában mesevetélkedő - regionális verseny | ||
1. helyezés (csapat) 3-4. évfolyam |
Felkészítők: Molnár Péterné, osztályfőnök |
Tanulók: 3. osztályos tanulók |
2013/14. tanév - Aranytoll helyesírási verseny - regionális verseny | ||
1. helyezés (egyéni) 1-4. osztály |
Felkészítők: Kalmárné Pergely Katalin, ofő. |
Tanulók: Zalaváry Enikő, 2. o. |
2013/14. tanév - Barsi Ernő népdaléneklési verseny - regionális verseny | ||
1. helyezés (csapat) 3-4. évfolyam |
Felkészítők: Zambó Istvánné szaktanár |
Tanulók: Kökörcsin csoport a 3. és 4. osztályból |
2013/14. tanév - Bendegúz levelezős verseny - országos verseny | ||
1. helyezés (egyéni) 1-8. osztály |
Felkészítők: Molnár Péterné, oszt. fő. |
Tanulók: Faragó Rebeka, 3. oszt. |
2013/14. tanév - Éneklő Ifjúság kórusverseny - regionális verseny | ||
1. helyezés (csapat) 1-8. osztály |
Felkészítők: Zambó Istvánné, karnagy |
Tanulók: Bolla Géza gyermekkar, Hefgy |
2013/14. tanév - Hanyvári Pál kommunikációs emlékverseny - országos verseny | ||
1. helyezés (egyéni) 3-4. évfolyam |
Felkészítők: Rimóczi Gyöngyi, szurdopedagógus |
Tanulók: Horváth Csenge 3. osztályos |
2013/14. tanév - TUD6NÁD matematikaverseny - regionális verseny | ||
1. helyezés (egyéni) 3-8. osztály |
Felkészítők: Molnár Péterné, oszt. fő. |
Tanulók: Horváth Viktor, 3. oszt. |
2013/14. tanév - Aranytoll helyesírási verseny - regionális verseny | ||
2. helyezés (egyéni) 1-4. osztály |
Felkészítők: Molnár Péterné, ofő. |
Tanulók: De Coninck Julie Ann, 3. o. |
2013/14. tanév - Barsi Ernő népdaléneklési verseny - regionális verseny | ||
2. helyezés (egyéni) 3-8. osztály |
Felkészítők: Zambó Istvánné szaktanár |
Tanulók: Mesterházi Liliána, ezüst fokozat |
2013/14. tanév - Barsi Ernő népdaléneklési verseny megyei forduló - megyei verseny | ||
2. helyezés (csapat) 1-4. osztály |
Felkészítők: Zambó Istvánné, szaktanár |
Tanulók: Szász Szonja, Vizmati Vivien, Vargha Kitti, Faragó Rebeka, Duhaj Fanni,Árki Eszter,De Coninck Julie Ann |
2013/14. tanév - Bendegúz levelezős verseny - országos verseny | ||
2. helyezés (egyéni) 1-8. osztály |
Felkészítők: Szemerits Anna, oszt. fő. |
Tanulók: Ratatics Máté, 4 oszt. |
2013/14. tanév - Fürge lábak sportvetélkedő - regionális verseny | ||
2. helyezés (csapat) 1-4. osztály |
Felkészítők: Ratatics Tiborné, tanítónő |
Tanulók: alsós csapat |
2013/14. tanév - Gombocz Z. helyesírási verseny - városi verseny | ||
2. helyezés (egyéni) 5-8. osztály |
Felkészítők: Kissné Kóczán Gyöngyi, szaktanár |
Tanulók: Szalay Nikoletta, 7. oszt. |
2013/14. tanév - Kerék Imre szavalóverseny - regionális verseny | ||
2. helyezés (egyéni) 5-8. |
Felkészítők: Rigó István, szaktanár |
Tanulók: Horváth Hanna, 5. oszt. |
2013/14. tanév - sídiploma - regionális verseny | ||
2. helyezés (egyéni) 1-4. osztály |
Felkészítők: Dr. Simonné Kajtár Gabriella, edző |
Tanulók: Szász Szonja, 3. oszt. |
2013/14. tanév - Tiszán innen népdaléneklési verseny - regionális verseny | ||
2. helyezés (csapat) 7-8. osztály |
Felkészítők: Zambó Istvánné, szaktanár |
Tanulók: Tündérrózsa népdalkör |
2013/14. tanév - Aranytoll helyesírási verseny - regionális verseny | ||
3. helyezés (egyéni) 1-4. osztály |
Felkészítők: Szemerits Anna, ofő. |
Tanulók: Németh Noémi, 4. o. |
2013/14. tanév - Hittanverseny - városi verseny | ||
3. helyezés (egyéni) 1-4. osztály |
Felkészítők: Iván Izabella, hitoktató |
Tanulók: Varga Eszter, 3. oszt. |
2013/14. tanév - Madárfészek rajzpályázat - megyei verseny | ||
3. helyezés (egyéni) 5-8. |
Felkészítők: Erdő Klára szaktanár |
Tanulók: Kónya Kristóf, 8. oszt. |
2013/14. tanév - orszgos Weöres Sándor gyermekszínjátszó fesztivál - megyei verseny | ||
3. helyezés (csapat) 1-8. osztály |
Felkészítők: Kissné Kóczán Gyöngyi |
Tanulók: Maskara gyermekszínjátszó csoport |
2013/14. tanév - sídiploma - regionális verseny | ||
3. helyezés (egyéni) 1-4. osztály |
Felkészítők: Dr. Simonné Kajtár Gabriella. edző |
Tanulók: Faragó Rebeka, 3. oszt. |
2013/14. tanév - Aranyoll helyesírási verseny - regionális verseny | ||
4. helyezés (egyéni) 1-4. osztály |
Felkészítők: Szemerits Anna |
Tanulók: Bige Benjamin, 4. o. |
2013/14. tanév - Gombocz Zoltán területi helyesírási verseny - regionális verseny | ||
4. helyezés (egyéni) 1-4. osztály |
Felkészítők: Szemerits Anna tanító |
Tanulók: Bige Benjamin 4. oszt. |
2013/14. tanév - TUD6NÁD matekverseny - regionális verseny | ||
4. helyezés (egyéni) 3-8. osztály |
Felkészítők: Rigó István, szaktanár |
Tanulók: Horváth Eliza, 6. o. |
2013/14. tanév - TUD6NÁDmatekverseny - regionális verseny | ||
4. helyezés (egyéni) 3-8. osztály |
Felkészítők: Rigó István, szaktanár |
Tanulók: Kocsis Lili, 6. o. |
2013/14. tanév - egyházmegyei hittanverseny - megyei verseny | ||
5. helyezés (egyéni) 3-8. osztály |
Felkészítők: Iván Izabella, hitoktató |
Tanulók: Varga Eszter, 3. oszt. |
2013/14. tanév - 7mérföldes csizmában mesevetélkedő - regionális verseny | ||
6. helyezés (csapat) 3-4. évfolyam |
Felkészítők: Molnár Péterné, ofő. |
Tanulók: 3. osztályos csapat |
2013/14. tanév - Aranytoll helyesírási verseny - regionális verseny | ||
6. helyezés (egyéni) 1-4. osztály |
Felkészítők: Szemerits Anna osztályfőnök |
Tanulók: Zalaváry Hanna, 4. o. |
2013/14. tanév - TUD6NÁD matekverseny - regionális verseny | ||
6. helyezés (egyéni) 3-8. osztály |
Felkészítők: Szemerits Anna, oszt. fő. |
Tanulók: Ratatics Máté, 4. o. |
2013/14. tanév - TUD6NÁD matekverseny - regionális verseny | ||
6. helyezés (egyéni) 3-8. osztály |
Felkészítők: Rigó István, szaktanár |
Tanulók: Tóth Martin, 5. o. |
2012/13. tanév - "Barátomnak szeretettel "rajzpályázat - városi verseny | ||
1. helyezés (egyéni) 1-8. osztály |
Felkészítők: Kelemen Lászlóné, gyógypedagógus |
Tanulók: Csapó Klaudia,7.oszt. |
2012/13. tanév - 7mérföldes csizmában-országos mesevetélkedő - regionális verseny | ||
1. helyezés (csapat) 2-3-4. oszt. |
Felkészítők: Molnár Péterné, osztályfőnök |
Tanulók: 4. osztály: Török Péter,Bencsik Viktória,Trinkl Márk, Hegedüs Vilmos |
2012/13. tanév - Aranytoll helyesírási verseny - regionális verseny | ||
1. helyezés (egyéni) 1-4. osztály |
Felkészítők: Ratatics Tiborné |
Tanulók: De Coninck Juli Ann, 2. o. |
2012/13. tanév - Csipet Olimpia - regionális verseny | ||
1. helyezés (egyéni) 1-4. osztály |
Felkészítők: Kalmárné P. Katalin |
Tanulók: Fischer Janka 1. hely Horváth Csenge 1. hely Horváth Enikő 1. hely |
2012/13. tanév - Éneklő Ifjúság kórusverseny - megyei verseny | ||
1. helyezés (csapat) 1-8. osztály |
Felkészítők: Zambó Istvánné |
Tanulók: Bolla Géza gyermekkar |
2012/13. tanév - Hétmérföldes mesevetélkedő - megyei verseny | ||
1. helyezés (csapat) 3-4. évfolyam |
Felkészítők: Molnár Péterné, of. |
Tanulók: Bencsik Viki, Hegedüs vilmos, Török Péter, Trinkl Márk |
2012/13. tanév - Kerék Imre szavalóverseny - regionális verseny | ||
1. helyezés (egyéni) 5-8. osztály |
Felkészítők: Rigó István, szaktanár |
Tanulók: Maráz Szilárd, 8. oszt. |
2012/13. tanév - Kézilabda körzeti bajnokság,Fertőszentmiklós - regionális verseny | ||
1. helyezés (csapat) 5-8. |
Felkészítők: Németh Norbert, szaktanár, edző |
Tanulók: 5.6.7.osztályos leányok |
2012/13. tanév - Ki mit tud? - városi verseny | ||
1. helyezés (csapat) 1-8. osztály |
Felkészítők: Zambó Istvánné |
Tanulók: Maskara gyermekszínjátszó csoport |
2012/13. tanév - városi hittanverseny - városi verseny | ||
1. helyezés (egyéni) 1-8. osztály |
Felkészítők: Kóczánné Ratatics Terézia, hitoktató |
Tanulók: Varga Eszter 2. oszt. Árki Sára, 3. oszt. Szabó Hanna , 7. oszt. |
2012/13. tanév - Versmondó verseny - regionális verseny | ||
1. helyezés (egyéni) 1-4. osztály |
Felkészítők: Molnár Péterné, of. |
Tanulók: Horváth Hanna, 4. |
2012/13. tanév - 14.Budapesti nemzetközi kórusverseny - nemzetközi verseny | ||
2. helyezés (csapat) 1-8. osztály |
Felkészítők: Zambó Istvánné, karnagy |
Tanulók: Bolla Géza gyermekkar |
2012/13. tanév - Barsi Ernő megyei népdaléneklési verseny - városi verseny | ||
2. helyezés (csapat) 5-6. osztály |
Felkészítők: Zambó Istvánné Kocsisné Jójárt Tünde |
Tanulók: Árki Mariann Kocsis Lili Nagy Alíz Bastiaans Katinka Bak Annamari Csiszár Roberta Fischer Enikő |
2012/13. tanév - Kézilabda bajnokság - regionális verseny | ||
2. helyezés (csapat) 5-8. osztály |
Felkészítők: Németh Norbert testnevelés szaktanár, edző |
Tanulók: 5. 6. 7. osztályos lányok |
2012/13. tanév - kistérségi rajzpályázat( VÍZMŰ) - regionális verseny | ||
2. helyezés (egyéni) 1-8. osztály |
Felkészítők: Molnár Péterné, of. |
Tanulók: Árki Dóri, 4. |
2012/13. tanév - Körzeti kispályás labdarúgó diákolimpia - regionális verseny | ||
2. helyezés (csapat) 5-8. osztály |
Felkészítők: Németh Norbert, szaktanár, edző |
Tanulók: 5-6. fiúk |
2012/13. tanév - Nyugat-dunántuli akrobatikus rock and roll táncverseny - regionális verseny | ||
2. helyezés (csapat) 5-8. |
Felkészítők: Molnár Nóra, szakedző |
Tanulók: Bak Annamari, 6.o. Nagy Alíz, 6.o. Kocsis Lili, 5. o. |
2012/13. tanév - Sistrum szolfézsverseny - regionális verseny | ||
2. helyezés (egyéni) 1-4. osztály |
Felkészítők: Bak Lilla , szolfézstanár |
Tanulók: Maros Anna 4. o. |
2012/13. tanév - Városi angol vers- és prózamondó verseny - megyei verseny | ||
2. helyezés (egyéni) 5-8. |
Felkészítők: Kisberk Szabina |
Tanulók: Kocsis Lili, 5. oszt. |
2012/13. tanév - Weöres S. gyermekszínjátszó fesztivál - megyei verseny | ||
2. helyezés (csapat) 1-8. osztály |
Felkészítők: Zambó Istvánné |
Tanulók: Maskara gyermekszínjátszó csoport |
2012/13. tanév - Angol nyelvi verseny - megyei verseny | ||
3. helyezés (egyéni) 5-8. |
Felkészítők: Kisberk Szabina, szaktanár |
Tanulók: Fischer Enikő, 6. |
2012/13. tanév - Children kisformációs akrobatikus rock a. roll táncverseny - regionális verseny | ||
3. helyezés (csapat) 1-4. osztály |
Felkészítők: Molnár Nóra edző |
Tanulók: Vargha Kitti 2. o. Vargha Zita 2.o. Zalaváry Enikő 1. o. Zalaváry Hanna 3.o. Bak Angelika 3. |
2012/13. tanév - Egzotikus virágok-Dél -Amerika( megyei képzőművészeti pályázat) - megyei verseny | ||
3. helyezés (egyéni) 1-8. osztály |
Felkészítők: Erdő Klára, szaktanár |
Tanulók: Kalmár Tibor, 8.oszt. |
2012/13. tanév - Fürge Lábak sportverseny - regionális verseny | ||
3. helyezés (csapat) 1-4. osztály |
Felkészítők: Ratatics Tiborné, tanító |
Tanulók: csapattagok 1-4-ig 8 fő |
2012/13. tanév - Gombocz Zoltán helyesírási verseny - regionális verseny | ||
3. helyezés (egyéni) 3-4. évfolyam |
Felkészítők: Molnár Péterné,osztályfőnök |
Tanulók: Maros Anna, 4. oszt. tanuló |
2012/13. tanév - Juro Computer Kupa ( labdarúgás)Fertőd - regionális verseny | ||
3. helyezés (csapat) 5-6. osztály |
Felkészítők: Németh Norbert, szaktanár, edző |
Tanulók: Farkas Adrián Kovács Krisztofer Jakab Dávid Reseterics Ákos Bastiaans Krisztián Nagy Dávid Árki Márk |
2012/13. tanév - országos akrobatikus rock &roll; - országos verseny | ||
4. helyezés (csapat) Serdülők |
Felkészítők: Molnár Nóra |
Tanulók: hegykői csapat junior kisformáció |
2012/13. tanév - akrobatius rock&roll; országos bajnokság - országos verseny | ||
6. helyezés (csapat) Serdülők |
Felkészítők: Molnár Nóra |
Tanulók: junior kisformáció hegykői csapat |
2012/13. tanév - Országos Herman Ottó tan. verseny - országos verseny | ||
6. helyezés (egyéni) 5-8. |
Felkészítők: Nagy Éva |
Tanulók: Csenár Barnabás |
Iskolai toplista (versenyek alapján)
1. helyezett
Kecskeméti Református Általános Iskola
6000 Kecskemét,
Szabadság tér 7.
2. helyezett
Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
6000 Kecskemét,
Katona József tér 14
3. helyezett
Gönczy Pál Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
4200 Hajdúszoboszló,
Kálvin tér 7-8.
Városi toplista (versenyek alapján)
1. helyezett
Kecskemét
2. helyezett
Nyíregyháza
3. helyezett
Hajdúszoboszló