Belépés

Azonosító:
Jelszó:
Regisztráció
Elfelejtett jelszó?

Iskolák értékelése

helyezés 4.61 pont

Alternatív Közgazdasági Gimnázium

1035 Budapest III. kerület,
Raktár u. 1.

helyezés 3.98 pont

Hansági Ferenc Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakiskola és Szakközépiskola

6725 Szeged,
Kenyérgyári út 8.

helyezés 3.98 pont

Fertő-táj Általános Iskola

9437 Hegykő,
Iskola u. 7-9.

Többi iskolai értékelés

Fertő-táj Általános Iskola adatai

Cím: 9437 Hegykő, Iskola u. 7-9.

JelentemJelentem az adminisztrátornak



Fertő-táj Általános Iskola értékelése


3.98
pont

Technikai felszereltség:

3.80

Tantárgyválaszték, szakkörök:

4.20

Étkezési lehetőség:

4.00

Iskola épületének állaga:

4.00

Tanítás színvonala:

3.80

Tanulók egymáshoz való viszonya:

3.80

Iskolai hangulat:

4.20

Iskolavezetés:

4.00

Értékelje az intézményt!



Fertő-táj Általános Iskola versenyeredményei

2013/14. tanév - 7mérföldes csizmában mesevetélkedő - regionális verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Molnár Péterné, osztályfőnök
Tanulók:
3. osztályos tanulók
2013/14. tanév - Aranytoll helyesírási verseny - regionális verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
1-4. osztály
Felkészítők:
Kalmárné Pergely Katalin, ofő.
Tanulók:
Zalaváry Enikő, 2. o.
2013/14. tanév - Barsi Ernő népdaléneklési verseny - regionális verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Zambó Istvánné szaktanár
Tanulók:
Kökörcsin csoport a 3. és 4. osztályból
2013/14. tanév - Bendegúz levelezős verseny - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
1-8. osztály
Felkészítők:
Molnár Péterné, oszt. fő.
Tanulók:
Faragó Rebeka, 3. oszt.
2013/14. tanév - Éneklő Ifjúság kórusverseny - regionális verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
1-8. osztály
Felkészítők:
Zambó Istvánné, karnagy
Tanulók:
Bolla Géza gyermekkar, Hefgy
2013/14. tanév - Hanyvári Pál kommunikációs emlékverseny - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Rimóczi Gyöngyi, szurdopedagógus
Tanulók:
Horváth Csenge 3. osztályos
2013/14. tanév - TUD6NÁD matematikaverseny - regionális verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
3-8. osztály
Felkészítők:
Molnár Péterné, oszt. fő.
Tanulók:
Horváth Viktor, 3. oszt.
2013/14. tanév - Aranytoll helyesírási verseny - regionális verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
1-4. osztály
Felkészítők:
Molnár Péterné, ofő.
Tanulók:
De Coninck Julie Ann, 3. o.
2013/14. tanév - Barsi Ernő népdaléneklési verseny - regionális verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
3-8. osztály
Felkészítők:
Zambó Istvánné szaktanár
Tanulók:
Mesterházi Liliána, ezüst fokozat
2013/14. tanév - Barsi Ernő népdaléneklési verseny megyei forduló - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
1-4. osztály
Felkészítők:
Zambó Istvánné, szaktanár
Tanulók:
Szász Szonja, Vizmati Vivien, Vargha Kitti, Faragó Rebeka, Duhaj Fanni,Árki Eszter,De Coninck Julie Ann
2013/14. tanév - Bendegúz levelezős verseny - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
1-8. osztály
Felkészítők:
Szemerits Anna, oszt. fő.
Tanulók:
Ratatics Máté, 4 oszt.
2013/14. tanév - Fürge lábak sportvetélkedő - regionális verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
1-4. osztály
Felkészítők:
Ratatics Tiborné, tanítónő
Tanulók:
alsós csapat
2013/14. tanév - Gombocz Z. helyesírási verseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
5-8. osztály
Felkészítők:
Kissné Kóczán Gyöngyi, szaktanár
Tanulók:
Szalay Nikoletta, 7. oszt.
2013/14. tanév - Kerék Imre szavalóverseny - regionális verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
5-8.
Felkészítők:
Rigó István, szaktanár
Tanulók:
Horváth Hanna, 5. oszt.
2013/14. tanév - sídiploma - regionális verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
1-4. osztály
Felkészítők:
Dr. Simonné Kajtár Gabriella, edző
Tanulók:
Szász Szonja, 3. oszt.
2013/14. tanév - Tiszán innen népdaléneklési verseny - regionális verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
7-8. osztály
Felkészítők:
Zambó Istvánné, szaktanár
Tanulók:
Tündérrózsa népdalkör
2013/14. tanév - Aranytoll helyesírási verseny - regionális verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
1-4. osztály
Felkészítők:
Szemerits Anna, ofő.
Tanulók:
Németh Noémi, 4. o.
2013/14. tanév - Hittanverseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
1-4. osztály
Felkészítők:
Iván Izabella, hitoktató
Tanulók:
Varga Eszter, 3. oszt.
2013/14. tanév - Madárfészek rajzpályázat - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
5-8.
Felkészítők:
Erdő Klára szaktanár
Tanulók:
Kónya Kristóf, 8. oszt.
2013/14. tanév - orszgos Weöres Sándor gyermekszínjátszó fesztivál - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
1-8. osztály
Felkészítők:
Kissné Kóczán Gyöngyi
Tanulók:
Maskara gyermekszínjátszó csoport
2013/14. tanév - sídiploma - regionális verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
1-4. osztály
Felkészítők:
Dr. Simonné Kajtár Gabriella. edző
Tanulók:
Faragó Rebeka, 3. oszt.
2013/14. tanév - Aranyoll helyesírási verseny - regionális verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
1-4. osztály
Felkészítők:
Szemerits Anna
Tanulók:
Bige Benjamin, 4. o.
2013/14. tanév - Gombocz Zoltán területi helyesírási verseny - regionális verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
1-4. osztály
Felkészítők:
Szemerits Anna tanító
Tanulók:
Bige Benjamin 4. oszt.
2013/14. tanév - TUD6NÁD matekverseny - regionális verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
3-8. osztály
Felkészítők:
Rigó István, szaktanár
Tanulók:
Horváth Eliza, 6. o.
2013/14. tanév - TUD6NÁDmatekverseny - regionális verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
3-8. osztály
Felkészítők:
Rigó István, szaktanár
Tanulók:
Kocsis Lili, 6. o.
2013/14. tanév - egyházmegyei hittanverseny - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
3-8. osztály
Felkészítők:
Iván Izabella, hitoktató
Tanulók:
Varga Eszter, 3. oszt.
2013/14. tanév - 7mérföldes csizmában mesevetélkedő - regionális verseny
helyezés 6. helyezés (csapat)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Molnár Péterné, ofő.
Tanulók:
3. osztályos csapat
2013/14. tanév - Aranytoll helyesírási verseny - regionális verseny
helyezés 6. helyezés (egyéni)
1-4. osztály
Felkészítők:
Szemerits Anna osztályfőnök
Tanulók:
Zalaváry Hanna, 4. o.
2013/14. tanév - TUD6NÁD matekverseny - regionális verseny
helyezés 6. helyezés (egyéni)
3-8. osztály
Felkészítők:
Szemerits Anna, oszt. fő.
Tanulók:
Ratatics Máté, 4. o.
2013/14. tanév - TUD6NÁD matekverseny - regionális verseny
helyezés 6. helyezés (egyéni)
3-8. osztály
Felkészítők:
Rigó István, szaktanár
Tanulók:
Tóth Martin, 5. o.
2012/13. tanév - "Barátomnak szeretettel "rajzpályázat - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
1-8. osztály
Felkészítők:
Kelemen Lászlóné, gyógypedagógus
Tanulók:
Csapó Klaudia,7.oszt.
2012/13. tanév - 7mérföldes csizmában-országos mesevetélkedő - regionális verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
2-3-4. oszt.
Felkészítők:
Molnár Péterné, osztályfőnök
Tanulók:
4. osztály: Török Péter,Bencsik Viktória,Trinkl Márk, Hegedüs Vilmos
2012/13. tanév - Aranytoll helyesírási verseny - regionális verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
1-4. osztály
Felkészítők:
Ratatics Tiborné
Tanulók:
De Coninck Juli Ann, 2. o.
2012/13. tanév - Csipet Olimpia - regionális verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
1-4. osztály
Felkészítők:
Kalmárné P. Katalin
Tanulók:
Fischer Janka 1. hely
Horváth Csenge 1. hely
Horváth Enikő 1. hely
2012/13. tanév - Éneklő Ifjúság kórusverseny - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
1-8. osztály
Felkészítők:
Zambó Istvánné
Tanulók:
Bolla Géza gyermekkar
2012/13. tanév - Hétmérföldes mesevetélkedő - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Molnár Péterné, of.
Tanulók:
Bencsik Viki, Hegedüs vilmos, Török Péter, Trinkl Márk
2012/13. tanév - Kerék Imre szavalóverseny - regionális verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
5-8. osztály
Felkészítők:
Rigó István, szaktanár
Tanulók:
Maráz Szilárd, 8. oszt.
2012/13. tanév - Kézilabda körzeti bajnokság,Fertőszentmiklós - regionális verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
5-8.
Felkészítők:
Németh Norbert, szaktanár, edző
Tanulók:
5.6.7.osztályos leányok
2012/13. tanév - Ki mit tud? - városi verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
1-8. osztály
Felkészítők:
Zambó Istvánné
Tanulók:
Maskara gyermekszínjátszó csoport
2012/13. tanév - városi hittanverseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
1-8. osztály
Felkészítők:
Kóczánné Ratatics Terézia, hitoktató
Tanulók:
Varga Eszter 2. oszt.
Árki Sára, 3. oszt.
Szabó Hanna , 7. oszt.
2012/13. tanév - Versmondó verseny - regionális verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
1-4. osztály
Felkészítők:
Molnár Péterné, of.
Tanulók:
Horváth Hanna, 4.
2012/13. tanév - 14.Budapesti nemzetközi kórusverseny - nemzetközi verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
1-8. osztály
Felkészítők:
Zambó Istvánné, karnagy
Tanulók:
Bolla Géza gyermekkar
2012/13. tanév - Barsi Ernő megyei népdaléneklési verseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
5-6. osztály
Felkészítők:
Zambó Istvánné
Kocsisné Jójárt Tünde
Tanulók:
Árki Mariann
Kocsis Lili
Nagy Alíz
Bastiaans Katinka
Bak Annamari
Csiszár Roberta
Fischer Enikő
2012/13. tanév - Kézilabda bajnokság - regionális verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
5-8. osztály
Felkészítők:
Németh Norbert
testnevelés szaktanár, edző
Tanulók:
5.
6.
7. osztályos lányok
2012/13. tanév - kistérségi rajzpályázat( VÍZMŰ) - regionális verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
1-8. osztály
Felkészítők:
Molnár Péterné, of.
Tanulók:
Árki Dóri, 4.
2012/13. tanév - Körzeti kispályás labdarúgó diákolimpia - regionális verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
5-8. osztály
Felkészítők:
Németh Norbert, szaktanár, edző
Tanulók:
5-6. fiúk
2012/13. tanév - Nyugat-dunántuli akrobatikus rock and roll táncverseny - regionális verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
5-8.
Felkészítők:
Molnár Nóra, szakedző
Tanulók:
Bak Annamari, 6.o.
Nagy Alíz, 6.o.
Kocsis Lili, 5. o.
2012/13. tanév - Sistrum szolfézsverseny - regionális verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
1-4. osztály
Felkészítők:
Bak Lilla , szolfézstanár
Tanulók:
Maros Anna 4. o.
2012/13. tanév - Városi angol vers- és prózamondó verseny - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
5-8.
Felkészítők:
Kisberk Szabina
Tanulók:
Kocsis Lili, 5. oszt.
2012/13. tanév - Weöres S. gyermekszínjátszó fesztivál - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
1-8. osztály
Felkészítők:
Zambó Istvánné
Tanulók:
Maskara gyermekszínjátszó csoport
2012/13. tanév - Angol nyelvi verseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
5-8.
Felkészítők:
Kisberk Szabina, szaktanár
Tanulók:
Fischer Enikő, 6.
2012/13. tanév - Children kisformációs akrobatikus rock a. roll táncverseny - regionális verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
1-4. osztály
Felkészítők:
Molnár Nóra edző
Tanulók:
Vargha Kitti 2. o.
Vargha Zita 2.o.
Zalaváry Enikő 1. o.
Zalaváry Hanna 3.o.
Bak Angelika 3.
2012/13. tanév - Egzotikus virágok-Dél -Amerika( megyei képzőművészeti pályázat) - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
1-8. osztály
Felkészítők:
Erdő Klára, szaktanár
Tanulók:
Kalmár Tibor, 8.oszt.
2012/13. tanév - Fürge Lábak sportverseny - regionális verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
1-4. osztály
Felkészítők:
Ratatics Tiborné, tanító
Tanulók:
csapattagok 1-4-ig
8 fő
2012/13. tanév - Gombocz Zoltán helyesírási verseny - regionális verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
3-4. évfolyam
Felkészítők:
Molnár Péterné,osztályfőnök
Tanulók:
Maros Anna, 4. oszt. tanuló
2012/13. tanév - Juro Computer Kupa ( labdarúgás)Fertőd - regionális verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
5-6. osztály
Felkészítők:
Németh Norbert, szaktanár, edző
Tanulók:
Farkas Adrián
Kovács Krisztofer
Jakab Dávid
Reseterics Ákos
Bastiaans Krisztián
Nagy Dávid
Árki Márk
2012/13. tanév - országos akrobatikus rock &roll; - országos verseny
helyezés 4. helyezés (csapat)
Serdülők
Felkészítők:
Molnár Nóra
Tanulók:
hegykői csapat junior kisformáció
2012/13. tanév - akrobatius rock&roll; országos bajnokság - országos verseny
helyezés 6. helyezés (csapat)
Serdülők
Felkészítők:
Molnár Nóra
Tanulók:
junior kisformáció
hegykői csapat
2012/13. tanév - Országos Herman Ottó tan. verseny - országos verseny
helyezés 6. helyezés (egyéni)
5-8.
Felkészítők:
Nagy Éva
Tanulók:
Csenár Barnabás