Iskolák értékelése
4.36 pont
Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
1022 Budapest II. kerület,
Marczibányi tér 1.
4.25 pont
1073 Budapest VII. kerület,
Barcsay utca 5.
4.25 pont
5000 Szolnok,
Tisza-park 1.
Dózsa György Általános Iskola adatai
Cím: 2080 Pilisjászfalu, Bécsi út 33.
Dózsa György Általános Iskola értékelése
3.56 |
Technikai felszereltség: 3.00 Tantárgyválaszték, szakkörök: 3.86 Megközelíthetőség: 3.86 Iskola épületének állaga: 3.07 Tanítás színvonala: 3.79 Tanulók egymáshoz való viszonya: 3.43 Iskolai hangulat: 3.93 Iskolavezetés: 3.57 |
Dózsa György Általános Iskola versenyeredményei
2011/2012. tanév - Nagy Vagy! - országos verseny | ||
1. helyezés (csapat) |
Felkészítők: Dulainé Czemel Krisztina |
2011/2012. tanév - Száguldó mátrixok - országos verseny | ||
3. helyezés (egyéni) 8. osztály |
Felkészítők: Kassai Szilvia |
2011/2012. tanév - Zöld Tudás Iskolája - országos verseny | ||
3. helyezés (csapat) |
Felkészítők: Bartos Anikó, Grőbl Krisztina, Guhn Tamás |
Tanulók: 1-8. osztályig az iskola valamennyi tanuló részt vett a környezetvédelmi projektben. |
2010/2011. tanév - Kazinczy Szép magyar beszéd verseny - regionális verseny | ||
1. helyezés (egyéni) 7-8. osztály |
Felkészítők: Kovács Margit |
2010/2011. tanév - Megyei Népdaléneklési Verseny - megyei verseny | ||
1. helyezés (egyéni) |
Felkészítők: Kiss Árpád Lászlóné |
2010/2011. tanév - Floorball országos selejtező - országos verseny | ||
2. helyezés (csapat) |
Felkészítők: Dulainé Czemel Krisztina |
Tanulók: II. korcsoport - lányok |
2010/2011. tanév - Játékos sportvetélkedő - regionális verseny | ||
2. helyezés (csapat) |
Felkészítők: Dulainé Czemel Krisztina |
2010/2011. tanév - Országos Népdaléneklési Verseny - országos verseny | ||
2. helyezés (egyéni) |
Felkészítők: Kiss Árpád Lászlóné |
2010/2011. tanév - Floorball országos selejtező - országos verseny | ||
3. helyezés (csapat) |
Felkészítők: Dulainé Czemel Krisztina |
Tanulók: III. korcsoport - fiúk |
2010/2011. tanév - Kazinczy Szép magyar beszéd verseny - országos verseny | ||
3. helyezés (egyéni) |
Felkészítők: Kovács Margit |
2010/2011. tanév - Megyei Népdaléneklési Verseny - megyei verseny | ||
3. helyezés (egyéni) |
Felkészítők: Kiss Árpád Lászlóné |
2010/2011. tanév - Floorball országos selejtező - országos verseny | ||
4. helyezés (csapat) |
Felkészítők: Dulainé Czemel Krisztina |
Tanulók: II. korcsoport - fiúk |
2010/2011. tanév - Floorball országos selejtező - országos verseny | ||
4. helyezés (csapat) |
Felkészítők: Dulainé Czemel Krisztina |
Tanulók: III. korcsoport - fiúk |
2010/2011. tanév - Floorball országos elődöntő - országos verseny | ||
5. helyezés (csapat) |
Felkészítők: Dulainé Czemel Krisztina |
Tanulók: IV. korcsoport - lányok |
2010/2011. tanév - Floorball országos selejtező - országos verseny | ||
5. helyezés (csapat) |
Felkészítők: Dulainé Czemel Krisztina |
Tanulók: IV. korcsoport - fiúk |
Iskolai toplista (versenyek alapján)
1. helyezett
Kecskeméti Református Általános Iskola
6000 Kecskemét,
Szabadság tér 7.
2. helyezett
Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
6000 Kecskemét,
Katona József tér 14
3. helyezett
Gönczy Pál Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
4200 Hajdúszoboszló,
Kálvin tér 7-8.
Városi toplista (versenyek alapján)
1. helyezett
Kecskemét
2. helyezett
Nyíregyháza
3. helyezett
Hajdúszoboszló