Belépés

Azonosító:
Jelszó:
Regisztráció
Elfelejtett jelszó?

Iskolák értékelése

helyezés 4.61 pont

Alternatív Közgazdasági Gimnázium

1035 Budapest III. kerület,
Raktár u. 1.

helyezés 3.98 pont

Hansági Ferenc Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakiskola és Szakközépiskola

6725 Szeged,
Kenyérgyári út 8.

helyezés 3.98 pont

Fertő-táj Általános Iskola

9437 Hegykő,
Iskola u. 7-9.

Többi iskolai értékelés

BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola adatai

Cím: 6000 Kecskemét, Katona József tér 14

JelentemJelentem az adminisztrátornak



BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola értékelése


3.89
pont

Technikai felszereltség:

4.04

Tantárgyválaszték, szakkörök:

4.27

Étkezési lehetőség:

3.59

Iskola épületének állaga:

3.24

Tanítás színvonala:

4.26

Tanulók egymáshoz való viszonya:

3.97

Iskolai hangulat:

4.08

Iskolavezetés:

3.68

Értékelje az intézményt!



BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola versenyeredményei

2011/2012. tanév - Angol nyelvi és Orságismereti verseny - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
8. osztály
Felkészítők:
Farkas Ágnes
Tanulók:
Dereczi Nándor Nuri
2011/2012. tanév - Angol nyelvi és Orságismereti verseny - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
6. osztály
Felkészítők:
Farkas Ágnes
Tanulók:
Csáky Janka
2011/2012. tanév - Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Fábián Istvánné
Tanulók:
Seigler Ádám
2011/2012. tanév - Bendegúz Nyelvész verseny - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Novákné Korossy Judit
Tanulók:
Szabó Hanna
2011/2012. tanév - Bolyai anyanyelvi csapatverseny Kecskemét - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
4. osztály
Felkészítők:
Fábián Istvánné
Tanulók:
Danka Petra
Nyíri Anna Eszter
Oltyán Kristóf
Trombitás Lili
2011/2012. tanév - Bolyai anyanyelvi csapatverseny Kecskemét - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
6. osztály
Felkészítők:
Kriston Vízi Józsefné
Tanulók:
Almási Lili
Barta Fruzsina
Géczi Ákos
Mamizsics Gergő
2011/2012. tanév - Bolyai Matematika Csapatverseny - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
3. osztály
Felkészítők:
Csepcsányi Éva
Tanulók:
Bán Bence
Jádi Domonik
Kiss Bálint
Tóth Attila
2011/2012. tanév - Heted Hét Határ Kárpát medencei Anyanyelvi - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Csepcsányi Éva
Tanulók:
Jádi Dominik
2011/2012. tanév - Invitel és Katona József Színház rajzpályázat - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
2. osztály
Felkészítők:
Faragó Jánosné
Tanulók:
Szűcs Hanna
2011/2012. tanév - Kerékpáros Iskola Kupa - városi verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
7. osztály
Felkészítők:
Ovárdics Zsolt
Tanulók:
Holló Evelin
Rudolf Rebeka
Bekány Ádám
Mihalik Tamás
2011/2012. tanév - Kvalitás Extra matematika - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Csepcsányi Éva
Tanulók:
Jádi Dominik
2011/2012. tanév - Kvalitás Extra szövegfeldolgozás - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Csepcsányi Éva
Tanulók:
Jádi Dominik
2011/2012. tanév - Mátis Kálmán rajzpályázat - városi verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
3. osztály
Felkészítők:
Sántáné Beke Anikó
Tanulók:
Farkas Réka
Kárpáti Laura
Vidmann Luca
2011/2012. tanév - Mozaik irodalom - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Csepcsányi Éva
Tanulók:
Jádi Dominik
2011/2012. tanév - Nemzetközi Kenguru matematika verseny - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Tarapcsik Katalin
Fábián Istvánné
Tanulók:
Szász Attila
2011/2012. tanév - Országos Logika Verseny - országos verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Tarapcsik Katalin
Fábián Istvánné
Tanulók:
Steigler Ádám
2011/2012. tanév - Táltospróba irodalmi verseny - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
3. osztály
Felkészítők:
Csepcsányi Éva
Tanulók:
Bán Bence
Jádi Dominik
Kiss Bálint
Tóth Attila
2011/2012. tanév - Tervezz játszóteret! rajzpályázat - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Békési Rolandné
Tanulók:
Böjthe Dóra
2011/2012. tanév - Varga Tamás Országos Matematika verseny - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Szabó Antal
Tanulók:
Drahanovszki Vilmos
2011/2012. tanév - Varjú Lajos Természettudományi Emlékverseny - regionális verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
6. osztály
Felkészítők:
Soltészné Almási Ildikó
Váradi Kata
Ovárdics Zsolt
Dobos Attila
Ispánovity Illésné
Tanulók:
Szénási Attila
2011/2012. tanév - Városi angol verseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
6. osztály
Felkészítők:
Farkas Ágnes
Benkó Anna
Tanulók:
Barta Fruzsina
Ambrus Csenge
Mamuzsics Gergő
Makó Tamás
2011/2012. tanév - Városi helyesírási verseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Fábián Istvánné
Tanulók:
Nyíri Anna Eszter
2011/2012. tanév - Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
4. osztály
Felkészítők:
Tarapcsik Katalin
Fábián Istvánné
Tanulók:
Szász Attila
Oltyán Kristóf
Nyíri Anna Eszter
2011/2012. tanév - Angol országismereti verseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
8. osztály
Felkészítők:
Tóth Mózesné
Tanulók:
Balogh Andrea
Nagy Gabriella
Hegedűs Péter
2011/2012. tanév - Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Fábián Istvánné
Tarapcsik Katalin
Tanulók:
Tóth Rajmond
2011/2012. tanév - Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Csepcsányi Éva
Tanulók:
Kiss Bálint
2011/2012. tanév - Bátaszéki matematika verseny - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Tarapcsik Katalin
Fábián Istvánné
Tanulók:
Szász Attila
2011/2012. tanév - Bendegúz Nyelvész verseny - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Fábián Istvánné
Tanulók:
Nyíri Anna Eszter
2011/2012. tanév - Invitel és Katona József Színház rajzpályázat - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Szentendreiné Machács Ágnes
Tanulók:
Fehér Eszter
2011/2012. tanév - Kvalitás Extra anyanyelv - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
2. osztály
Felkészítők:
Csorbáné Gregus Erzsébet
Tanulók:
Palásti László
2011/2012. tanév - Kvalitás Extra matematika - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Tarapcsik Katalin
Fábián Istvánné
Tanulók:
Szász Attila
2011/2012. tanév - Kvalitás Extra szövegfeldolgozás - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Szentendreiné Machács Ágnes
Tanulók:
Szász Attila
2011/2012. tanév - Mtis Kálmén rajzpályázat - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Sántáné Beke Anikó
Tanulók:
Antal Zsanett
2011/2012. tanév - Német kommunikációs verseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
8. osztály
Felkészítők:
Tóth Pálné
Tanulók:
Nagy Dóra
2011/2012. tanév - Nemzetközi Kenguru matematika verseny - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Tarapcsik Katalin
Fábián Istvánné
Tanulók:
Tóth Rajmond
2011/2012. tanév - Nemzetközi Kenguru matematika verseny - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Csepcsányi Éva
Tanulók:
Kiss Bálint
2011/2012. tanév - Orchidea Pangea matematika - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Tarapcsik Katalin
Fábián Istvánné
Tanulók:
Szász Attila
2011/2012. tanév - Orchidea Pangea matematika - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Fábián Istvánné
Tarapcsik Katalin
Tanulók:
Tóth Rajmond
2011/2012. tanév - Országos Logika Verseny - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Tarapcsik Katalin
Fábián Istvánné
Tanulók:
Szász Attila
2011/2012. tanév - Újrapapír Szuperinfo rajzpályázat - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
3. osztály
Felkészítők:
Csepcsányi Éva
Sántáné Beke Anikó
Tanulók:
egész osztály
2011/2012. tanév - Varga Tamás Országos Matematika verseny - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Szabó Antal
Tanulók:
Békési Botond
2011/2012. tanév - Varjú Lajos Természettudományi Emlékverseny - regionális verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
6. osztály
Felkészítők:
Soltészné Almási Ildikó
Váradi Kata
Ovárdics Zsolt
Dobos Attila
Ispánovity Illésné
Tanulók:
Géczi Ákos
2011/2012. tanév - Városi anyanyelvi és kommunikációs verseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Szentendreiné Machács Ágnes
Tanulók:
Gerő Benedek
2011/2012. tanév - Városi Bűnmegelőzési verseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
5-8. osztály
Felkészítők:
Kriston Vízi Józsefné
Tanulók:
Bozsik Márk
Hajagos Henrik
Sándor Dávid
Szrnka Benedek
2011/2012. tanév - Városi helyesírási verseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Csepcsányi Éva
Tanulók:
Jádi Dominik
2011/2012. tanév - Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Fábián Istvánné
Tarapcsik Katalin
Tanulók:
Szász Attila
2011/2012. tanév - Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
6. osztály
Felkészítők:
Soltészné Almási Ildikó
Tanulók:
Mamuzsics Gergő
2011/2012. tanév - Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Tarapcsik Katalin
Fábián Istvánné
Tanulók:
Szász Attila
2011/2012. tanév - Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Szabó Antal
Tanulók:
Drahanovszki Vilmos
Balanyi Laura
Nagy Noel
2011/2012. tanév - "Fedezzük fel Európát!" rajzpályázat - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Fábián Istvánné
Tanulók:
Steigler Ádám
2011/2012. tanév - "Fedezzük fel Európát!" rajzpályázat - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Fábián Istvánné
Tanulók:
Kósa Lotti
2011/2012. tanév - Angol nyelvi és Orságismereti verseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Tóth Mózesné
Tanulók:
Bíró Henrik
2011/2012. tanév - Angol nyelvi és Orságismereti verseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
6. osztály
Felkészítők:
Tóth Mózesné
Tanulók:
Mátyus Martin
2011/2012. tanév - Angol országismereti verseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
8. osztály
Felkészítők:
Farkas Ágnes
Tanulók:
Szrnka Benedek
2011/2012. tanév - Angol országismereti verseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Farkas Ágnes
Tanulók:
Gera László
2011/2012. tanév - Bolyai anyanyelvi csapatverseny Kecskemét - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
4. osztály
Felkészítők:
Bertalan Tamásné
Benkó Anna
Tanulók:
Bozóki Enikő
Gyimesi Eszter
Juhász Kata
Kovács Anna
2011/2012. tanév - Bolyai Matematika Csapatverseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
3. osztály
Felkészítők:
Novákné Korossy Judit
Tanulók:
Dali Tünde
Kovács Márk
Tóth Titusz
Varga Vivien
2011/2012. tanév - Bolyai Matematika Csapatverseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
4. osztály
Felkészítők:
Tarapcsik Katalin
Fábián Istvánné
Tanulók:
Kozák Zsombor
Nyíri Anna
Szász Attila
Tóth Rajmond
2011/2012. tanév - Bolyai Matematika Csapatverseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
6. osztály
Felkészítők:
Soltészné Almási Ildikó
Tanulók:
Géczi Ákos
Kovács Martin
Mamuzsics Gergő
Szénási Attila
2011/2012. tanév - Bolyai Matematika Csapatverseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
7. osztály
Felkészítők:
Szabó Antal
Tanulók:
Balanyi Laura
Bíró Henrik
Gyepes Dávid
Palásti Molli
2011/2012. tanév - Csodálatos Afrika rajzpályázat - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Fábián Istvánné
Tanulók:
Steigler Ádám
2011/2012. tanév - Csodálatos Afrika rajzpályázat - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Fábián Istvánné
Tanulók:
Steigler Ádám
2011/2012. tanév - Kalmár László Országos Matematika Verseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Fábián Istvánné
Tanulók:
Nyíri Anna Eszter
2011/2012. tanév - Kalmár László Országos Matematika Verseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Szabó Antal
Tanulók:
Drahanovszki Vilmos
2011/2012. tanév - Katasztrófavédelmi vetélkedő - városi verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
8. osztály
Felkészítők:
Ovárdics Zsolt
Tanulók:
Pap Nóra
Molnár Mandula
Sárai-Szabó Máté
Dányi Dávid
2011/2012. tanév - Kvalitás Extra anyanyelv - országos verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
2. osztály
Felkészítők:
Csorbáné Gregus Erzsébet
Tanulók:
Somodi Soma Tamás
2011/2012. tanév - Kvalitás Extra matematika - országos verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
1. osztály
Felkészítők:
Ürögdi Judit
Tanulók:
Labancz Barnabás
2011/2012. tanév - Lackfi János szavalóverseny - regionális verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
8. osztály
Felkészítők:
Kriston Vízi Józsefné
Tanulók:
Kiss Viktória
2011/2012. tanév - MATEGYE Internetes matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Csepcsányi Éva
Tanulók:
Jádi Dominik
2011/2012. tanév - Mátis Kálmán rajzpályázat - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Sántáné Beke Anikó
Tanulók:
Kiss Dániel
2011/2012. tanév - Német kommunikációs verseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Tóth Pálné
Tanulók:
Biliczki Judit
2011/2012. tanév - Nemzetközi Kenguru matematika verseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Fábián Istvánné
Tanulók:
Steigler Ádám
2011/2012. tanév - Országos Logika Verseny - országos verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Fábián Istvánné
Tanulók:
Oltyán Kristóf
2011/2012. tanév - Szín-ház képekben rajzpályázat - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Sántáné Beke Anikó
Tanulók:
Molnár Kamilla
2011/2012. tanév - Városi angol verseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Farkas Ágnes
Tanulók:
Janicsek Ákos
2011/2012. tanév - Városi angol verseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Farkas Ágnes
Tanulók:
Janicsek Ákos
2011/2012. tanév - Városi Történelem Verseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
5. osztály
Felkészítők:
Bartáné Molnár Anikó
Tanulók:
Csenki Janka
Borsodi Valéria
Pácsa Laura
Piránszki Petra
2011/2012. tanév - Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
5. osztály
Felkészítők:
Aszódiné Pálfi Edit
Tanulók:
Jávorka András
Hajagos Henrik
Molnár Kata
2011/2012. tanév - Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Fábián Istvánné
Tanulók:
Oltyán Kristóf
2011/2012. tanév - Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
6. osztály
Felkészítők:
Soltészné Almási Ildikó
Tanulók:
Mamuzsics Gergő
2011/2012. tanév - Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Fábián Istvánné
Tanulók:
Oltyán Kristóf
2011/2012. tanév - Angol nyelvi és Orságismereti verseny - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Farkas Ágnes
Tanulók:
Fazekas István
2011/2012. tanév - Bendegúz Nyelvész verseny - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Csepcsányi Éva
Tanulók:
Kiss Bálint
2011/2012. tanév - Bolyai anyanyelvi csapatverseny Kecskemét - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (csapat)
7. osztály
Felkészítők:
Kriston Vízi Józsefné
Tanulók:
Kökény Nóra
Ragó Ramóna
Sallai Virginia
Sárai-Szabó Levente
2011/2012. tanév - Kalmár László Országos Matematika Verseny - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
5. osztály
Felkészítők:
Aszódiné Pálfi Edit
Tanulók:
Csányi Mihály
2011/2012. tanév - Kerékpáros Iskola Kupa - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (csapat)
7-8. osztály
Felkészítők:
Ovárdics Zsolt
Tanulók:
Bene Anna
Pap Nóra
Molnár Mandula
Sárai-Szabó Máté
Sárai-Szabó Levente
2011/2012. tanév - Kvalitás Extra matematika - országos verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Tercsiné Tóth Ilona
Tanulók:
Nagy Csanád János
2011/2012. tanév - Német nyelvi és Országismereti verseny - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
6. osztály
Felkészítők:
Tóth Pálné
Tanulók:
Strung Laura
2011/2012. tanév - Német nyelvi és Országismereti verseny - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Tóth Pálné
Tanulók:
Rigó Luca
2011/2012. tanév - Német nyelvi és Országismereti verseny - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
5. osztály
Felkészítők:
Strungné Kiss Judit
Tanulók:
Pácsa Laura
2011/2012. tanév - Orchidea Pangea matematika - országos verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Szabó Antal
Tanulók:
Békési Botond
2011/2012. tanév - Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Fábián Istvánné
Tanulók:
Nyíri Anna
2011/2012. tanév - Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Szabó Antal
Tanulók:
Drahanovszki Vilmos
2011/2012. tanév - Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Fábián Istvánné
Tanulók:
Nyíri Anna Eszter
2011/2012. tanév - Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Szabó Antal
Tanulók:
Drahanovszki Vilmos
2011/2012. tanév - Angol nyelvi és Orságismereti verseny - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Tóth Mózesné
Tanulók:
Kovács Lili
2011/2012. tanév - Angol nyelvi és Orságismereti verseny - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Tóth Mózesné
Tanulók:
Balanyi Laura
2011/2012. tanév - Barátunk a természet - országos verseny
helyezés 5. helyezés (csapat)
3. osztály
Felkészítők:
Antalné Lengyel Krisztina
Sántáné Beke Anikó
Tanulók:
Antal Zsanett
Molnár Kamilla
Póczonyi Anna
2011/2012. tanév - Bendegúz matematika - országos verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
1. osztály
Felkészítők:
Pásztiné Liptai Edina
Tanulók:
Kovács Vid András
2011/2012. tanév - Bendegúz Nyelvész verseny - országos verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
6. osztály
Felkészítők:
Kriston Vízi Józsefné
Tanulók:
Mamuzsics Gergő
2011/2012. tanév - Bolyai anyanyelvi csapatverseny - országos verseny
helyezés 5. helyezés (csapat)
4. osztály
Felkészítők:
Fábián Istvánné
Tanulók:
Danka Petra
Nyíri Anna Eszter
Trombitás Lili
Oltyán Kristóf
2011/2012. tanév - Bolyai anyanyelvi csapatverseny Kecskemét - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (csapat)
3. osztály
Felkészítők:
Novákné Korossy Judit
Tercsiné Tóth Ilona
Tanulók:
Dali Tünde
Kovács Márk
Szabó Hanna
Vidovics Panna
2011/2012. tanév - bolyai anyanyelvi csapatverseny tata - országos verseny
helyezés 5. helyezés (csapat)
4. osztály
Felkészítők:
Fábián istvánné
Tanulók:
Danka Petra
Nyíri Anna Eszter
Oltyán Kristóf
Trombitás Lili
2011/2012. tanév - Bolyai Matematika Csapatverseny - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (csapat)
7. osztály
Felkészítők:
Szabó Antal
Tanulók:
Békési Botond
Drahanovszki Vilmos
Kökény Nóra
Ragó Ramóna
2011/2012. tanév - Kalmár László Országos Matematika Verseny - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Fábián Istvánné
Tanulók:
Seigler Ádám
2011/2012. tanév - Kvalitás Extra matematika - országos verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Fábián Istvánné
Tanulók:
Steigler Ádám
2011/2012. tanév - Megyei Elsősegélynyújtó verseny - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (csapat)
7. osztály
Felkészítők:
Ovárdics Zsolt
Tanulók:
Holló Evelin
Rudolf Rebeka
Bekány Ádám
Mihalik Tamás
2011/2012. tanév - Német nyelvi és Országismereti verseny - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
5. osztály
Felkészítők:
Strungné Kiss Judit
Tanulók:
Benkovics Balázs
2011/2012. tanév - Német nyelvi és Országismereti verseny - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Strungné Kiss Judit
Tanulók:
Hádinger Dávid
2011/2012. tanév - Német nyelvi és Országismereti verseny - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
Felkészítők:
Strungné Kiss Judit
Tanulók:
Pethő Dávid
2011/2012. tanév - Nemzetközi Kenguru matematika verseny - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Tarapcsik Katalin
Fábián Istvánné
Tanulók:
Gyenge Blanka
2011/2012. tanév - Nemzetközi Kenguru matematika verseny - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
5. osztály
Felkészítők:
Aszódiné Pálfi Edit
Tanulók:
Jávorka András
2011/2012. tanév - Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny - megyei verseny
helyezés 6. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Szabó Antal
Tanulók:
Drahanovszki Vilmos
2011/2012. tanév - Bendegúz Nyelvész verseny - megyei verseny
helyezés 6. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Csepcsányi Éva
Tanulók:
Jádi Dominik
2011/2012. tanév - Bolyai anyanyelvi csapatverseny Kecskemét - megyei verseny
helyezés 6. helyezés (csapat)
5. osztály
Felkészítők:
Bartáné Molnár Anikó
Tanulók:
Benkovics Balázs
Jávorka András
Kiss Benedek
Szarvas Zsombor
2011/2012. tanév - Bolyai anyanyelvi csapatverseny Kecskemét - megyei verseny
helyezés 6. helyezés (csapat)
8. osztály
Felkészítők:
Árkossy Eszter
Tanulók:
Dereci Nándor Nuri
Morvai Csilla
Nagy Dóra
Zsigri Zsuzsanna
2011/2012. tanév - Bolyai Matematika Csapatverseny - megyei verseny
helyezés 6. helyezés (csapat)
4. osztály
Felkészítők:
Benkó Anna
Tanulók:
Bozóki Enikő
Gyimesi Eszter
Kovács Anna
Pintér Vanessza
2011/2012. tanév - Bolyai Matematika Csapatverseny - megyei verseny
helyezés 6. helyezés (csapat)
8. osztály
Felkészítők:
Soltészné Almási Ildikó
Tanulók:
Borbély Richárd
Mihalik Tamás
Piránszki István
Takács Tamás
2011/2012. tanév - bolyai anyanyelvi csapatverseny tata - országos verseny
helyezés 10. helyezés (csapat)
6. osztály
Felkészítők:
Kriston Vízi Józsefné
Tanulók:
Almási Lili
Barta Fruzsina
Géczi Ákos
Mamuzsics Gergő
2010/2011. tanév - Angol nyelvi és Orságismereti verseny - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
5. osztály
Felkészítők:
Tóth Mózesné
Tanulók:
Mátyus Martin
2010/2011. tanév - Angol nyelvi és Országismereti verseny - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
6. osztály
Felkészítők:
Tóth Mózesné
Tanulók:
Bíró Henrik
2010/2011. tanév - Angol országismereti verseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
8. osztály
Felkészítők:
Farkas Ágnes
Tanulók:
Szappanos Anna
Nagy Marcell
Farkas Bettina
2010/2011. tanév - Bolyai anyanyelvi csapatverseny Kecskemét - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
8. osztály
Felkészítők:
Bartáné Molnár Anikó
Tanulók:
Alter Emese
Csányi Bernadett
Farkas Bettina
Péteri Lilla
2010/2011. tanév - Bolyai anyanyelvi csapatverseny Kecskemét - regionális verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
8. osztály
Felkészítők:
Bartáné Molnár Anikó
Tanulók:
Alter Emese
Csányi Bernadett
Farkas Bettina
Péteri Lilla
2010/2011. tanév - Bolyai matematika csapatverseny Kecskemét - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
4. osztály
Felkészítők:
Tercsiné Tóth Ilona
Tanulók:
Détári Ákos
Jávorka András
Kiss Benedek
Tokovics Dávid
2010/2011. tanév - Bolyai matematika csapatverseny Kecskemét - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
5. osztály
Tanulók:
Kovács Leon
Marton Imre
Mihócza Bendegúz
Molnár Márton
2010/2011. tanév - Bolyai Regionális matematika verseny - regionális verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
8. osztály
Felkészítők:
Aszódiné Pálfi Edit
Tanulók:
Péteri Lilla
2010/2011. tanév - Kalmár László Országos Matematika Verseny - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Tarapcsik Katalin
Fábián Istvánné
Tanulók:
Tóth Rajmond
2010/2011. tanév - Kerképáros Iskola Kupa - városi verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
6-8. osztály
Felkészítők:
Ovárdics Zsolt
Tanulók:
Holló Evelin
Rudolf Rebeka
Mihalik Tamás
Bekány Ádám
2010/2011. tanév - Német Országismereti verseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (csapat)
8. osztály
Felkészítők:
Tóth Pálné
Tanulók:
Labancz Réka
Nemesi Barbara
Strohner Natasa
2010/2011. tanév - Nemzetközi Kenguru matematika verseny - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Tarapcsik Katalin
Fábián Istvánné
Tanulók:
Szász Attila
2010/2011. tanév - Nemzetközi Kenguru matematika verseny - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Tarapcsik Katalin
Fábián Istvánné
Tanulók:
Szász Attila
2010/2011. tanév - Országos Lotz János Szövegértési és Helyesírási verseny - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
8. osztály
Felkészítők:
Bartáné Molnár Anikó
Tanulók:
Csányi Bernadett
2010/2011. tanév - Városi anyanyelvi verseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Fábián Istvánné
Tanulók:
Nyíri Anna Eszter
2010/2011. tanév - Városi helyesírási verseny - városi verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Fábián Istvánné
Tanulók:
Nyíri Anna Eszter
2010/2011. tanév - XL. Országos Kalmár László Matematika Verseny Megyei Döntő - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Tarapcsik Katalin
Fábián Istvánné
Tanulók:
Szász Attila
2010/2011. tanév - XL. Országos Kalmár László Matematika Verseny Megyei Döntő - megyei verseny
helyezés 1. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Tercsiné Tóth Ilona
Csepcsányi Éva
Tanulók:
Tokovics Dávid
2010/2011. tanév - Angol nyelvi és Országismereti verseny - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
5. osztály
Felkészítők:
Tóth Mózesné
Tanulók:
Kovács Lili
2010/2011. tanév - Angol országismereti verseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
8. osztály
Felkészítők:
Farkas Ágnes
Tanulók:
Alter Emese
Petrik Imola
Árvai Rebeka
2010/2011. tanév - Bolyai anyanyelvi csapatverseny Kecskemét - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
4. osztály
Felkészítők:
Novákné Korossy Judit
Tanulók:
Bali Zsombor
Bodor Bálint
Durmics Miksa
Rapi Milán
2010/2011. tanév - Bolyai matematika csapatverseny Kecskemét - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
8. osztály
Felkészítők:
Aszódiné Pálfi Edit
Tanulók:
Ambrus Adrienn
Kálló Dóra
Nemesi Barbara
Péteri Lilla
2010/2011. tanév - Logika verseny Budapest - országos verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Csepcsányi Éva
Tanulók:
Kökény Petra
2010/2011. tanév - Német nyelvi és Országismereti verseny - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
6. osztály
Felkészítők:
Tóth Pálné
Tanulók:
Purgel Tamás
2010/2011. tanév - Német nyelvi és Országismereti verseny - megyei verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
5. osztály
Felkészítők:
Tóth Pálné
Tanulók:
Tóth Ádám
2010/2011. tanév - Német Országismereti verseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (csapat)
8. osztály
Felkészítők:
Tóth Pálné
Tanulók:
Ambrus Adrienn
Nagy Orsolya
Csikós Alex
2010/2011. tanév - Varjú Lajos Term. Emlékverseny - regionális verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
5. osztály
Felkészítők:
Ispánovity Illésné
Ovárdics Zsolt
Aszódiné Pálfi Edit
Tanulók:
Szénási Attila
2010/2011. tanév - Városi helyesírási verseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
8. osztály
Felkészítők:
Bartáné Molnár Anikó
Tanulók:
Péteri Lilla
2010/2011. tanév - Városi helyesírási verseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
8. osztály
Felkészítők:
Bartáné Molnár Anikó
Tanulók:
Csányi Bernadett
2010/2011. tanév - Városi helyesírási verseny - városi verseny
helyezés 2. helyezés (egyéni)
2. osztály
Felkészítők:
Tóth Ildikó
Tanulók:
Jádi Dominik
2010/2011. tanév - Angol nyelvi és Országismereti verseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
5. osztály
Felkészítők:
Tóth Mózesné
Tanulók:
Wolford Ildikó
2010/2011. tanév - Bolyai anyanyelvi csapatverseny Kecskemét - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
3. osztály
Felkészítők:
Szentendreiné Machács Ágnes
Tanulók:
Biliczki Gréta
Fehér Anna
Fehér Eszter
Pászti Lilla
2010/2011. tanév - Bolyai anyanyelvi csapatverseny Kecskemét - országos verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
8. osztály
Felkészítők:
Bartáné Molnár Anikó
Tanulók:
Alter Emese
Csányi Bernadett
Farkas Bettina
Péteri Lilla
2010/2011. tanév - Bolyai anyanyelvi csapatverseny Kecskemét - regionális verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
8. osztály
Felkészítők:
Bartáné Molnár Anikó
Tanulók:
Máté Vera
Németh Emese
Nemesi Barbara
Korom Dániel
2010/2011. tanév - Bolyai matematika csapatverseny Kecskemét - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
3. osztály
Felkészítők:
Fábián Istvánné
Tarapcsik Katalin
Tanulók:
Nyíri Anna
Steigler Ádám
Szász Attila
Tóth Rajmund
2010/2011. tanév - Bolyai matematika csapatverseny Kecskemét - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
8. osztály
Felkészítők:
Aszódiné Pálfi Edit
Tanulók:
Keresztes Márk
Peszmet Dániel
Rácz Péter
Zatureczki Marcell
2010/2011. tanév - Logika verseny Budapest - országos verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
6. osztály
Felkészítők:
Szabó Antal
Tanulók:
Rados Balázs
2010/2011. tanév - Német nyelvi Kommunikációs Verseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
8. osztály
Felkészítők:
Tóth Pálné
Tanulók:
Máté Veronika
2010/2011. tanév - Német nyelvi Kommunikációs Verseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Tóth Pálné
Tanulók:
Nagy Dóra
2010/2011. tanév - Német Országismereti verseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
8. osztály
Felkészítők:
Tóth Pálné
Tanulók:
Banó Márta
Máté Veronika
2010/2011. tanév - Nemzetközi Kenguru matematika verseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
6. osztály
Felkészítők:
Szabó Antal
Tanulók:
Rados Balázs
2010/2011. tanév - Nemzetközi Kenguru matematika verseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Tarapcsik Katalin
Fábián Istvánné
Tanulók:
Tóth Rajmond
2010/2011. tanév - Nemzetközi Kenguru matematika verseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
6. osztály
Felkészítők:
Szabó Antal
Tanulók:
Rados Balázs
2010/2011. tanév - Országos Logika Verseny - országos verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Csepcsányi Éva
Tanulók:
Kökény Petra
2010/2011. tanév - Országos Lotz János Szövegértési és Helyesírási verseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
8. osztály
Felkészítők:
Bartáné Molnár Anikó
Tanulók:
Farkas Bettina
2010/2011. tanév - Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási verseny - megyei verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
8. osztály
Felkészítők:
Bartáné Molnár Anikó
Tanulók:
Csányi Bernadett
2010/2011. tanév - Varjú Lajos Term. Emlékverseny - regionális verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Aszódiné Pálfi Edit
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Tanulók:
Ambrus Adrienn
2010/2011. tanév - Varjú Lajos Term. Emlékverseny - regionális verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
6. osztály
Felkészítők:
Ispánovity Illésné
Ovárdics Zsolt
Szabó Antal
Váradi Katalin
Tanulók:
Drahanovszki Vilmos
2010/2011. tanév - Városi Bűnmegelőzési verseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (csapat)
5. osztály
Felkészítők:
Soltészné Almási Ildikó
Tanulók:
Barta Fruzsina
Almási Lili
Mamuzsics Gergő
Strung Laura
2010/2011. tanév - Városi matematika verseny - városi verseny
helyezés 3. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Fábián Istvánné
Tanulók:
Nyíri Anna Eszter
2010/2011. tanév - Angol nyelvi és Országismereti verseny - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Farkas Ágnes
Tanulók:
Dankó Bálint
2010/2011. tanév - Angol nyelvi és Országismereti verseny - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
5. osztály
Felkészítők:
Tóth Mózesné
Tanulók:
Takács Zoltán
2010/2011. tanév - Bendegúz Nyelvész verseny - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Kriston Vízi Józsefné
Tanulók:
Kiss Viktória
2010/2011. tanév - Bolyai matematika csapatverseny Kecskemét - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (csapat)
7. osztály
Felkészítők:
Soltészné Almási Ildikó
Tanulók:
Balogh Andrea
Morvai Csilla
Nagy Gabriella
Zsigri Zsuzsanna
2010/2011. tanév - Logika verseny Budapest - országos verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
2. osztály
Felkészítők:
Tóth Ildikó
Tanulók:
Jádi Dominik
2010/2011. tanév - Nemzetközi Kenguru matematika verseny - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Tercsiné Tóth Ilona
Tanulók:
Tokovics Dávid
2010/2011. tanév - Nemzetközi Kenguru matematika verseny - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Tercsiné Tóth Ilona
Tanulók:
Tokovics Dávid
2010/2011. tanév - XL. Országos Kalmár László Matematika Verseny Megyei Döntő - megyei verseny
helyezés 4. helyezés (egyéni)
6. osztály
Felkészítők:
Szabó Antal
Tanulók:
Drahanovszki Vilmos
2010/2011. tanév - Angol nyelvi és Országismereti verseny - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
5. osztály
Felkészítők:
Tóth Mózesné
Tanulók:
Csernus Rebeka
2010/2011. tanév - Angol nyelvi és Országismereti verseny - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
5. osztály
Felkészítők:
Tóth Mózesné
Tanulók:
Jaksa Milán
2010/2011. tanév - Bács-Kiskn megyei Kémiaverseny - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
8. osztály
Felkészítők:
Nagy Krisztina
Tanulók:
Alter Emese
2010/2011. tanév - Bendegúz Nyelvész verseny - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
2. osztály
Felkészítők:
Ürögdi Judit
Tanulók:
Dali Tünde
2010/2011. tanév - Bendegúz Nyelvész verseny - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
8. osztály
Felkészítők:
Bartáné Molnár Anikó
Tanulók:
Korom Dániel
2010/2011. tanév - Bendegúz Nyelvész verseny - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Fábián Istvánné
Tanulók:
Nyíri Anna Eszter
2010/2011. tanév - Bolyai matematika csapatverseny Kecskemét - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (csapat)
4. osztály
Felkészítők:
Csepcsányi Éva
Tanulók:
Orbán Bence
Pászti Miksa
Rékasy Zoltán
Tatár György Márk
2010/2011. tanév - Kerékpáros Iskola Kupa - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
7. osztály
Felkészítők:
Ovárdics Zsolt
Tanulók:
Mihalik Tamás
2010/2011. tanév - Kerékpáros Iskola Kupa - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
8. osztály
Felkészítők:
Ovárdics Zsolt
Tanulók:
Rudolf Rebeka
2010/2011. tanév - Logika verseny Budapest - országos verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Tarapcsik Katalin
Fábián Istvánné
Tanulók:
Szász Attila
2010/2011. tanév - Nemzetközi Kenguru matematika verseny - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Novákné Korossy Judit
Csepcsányi Éva
Tanulók:
Bali Zsombor
2010/2011. tanév - Nemzetközi Kenguru matematika verseny - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Novákné Korossy JUdit
Csepcsányi Éva
Tanulók:
Bali Zsombor
2010/2011. tanév - Nemzetközi Kenguru matematika verseny - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
3. osztály
Felkészítők:
Tarapcsik Katalin
Fábián Istvánné
Tanulók:
Tóth Rajmond
2010/2011. tanév - XL. Országos Kalmár László Matematika Verseny Megyei Döntő - megyei verseny
helyezés 5. helyezés (egyéni)
4. osztály
Felkészítők:
Csepcsányi Éva
Tanulók:
Pálinkás Tibor
2010/2011. tanév - Bolyai anyanyelvi csapatverseny Kecskemét - megyei verseny
helyezés 6. helyezés (csapat)
3. osztály
Felkészítők:
Benkó Anna
Bertalan Tamásné
Tanulók:
Bozóki Enikő
Gyimesi Eszter
Juhász Kata
Kovács Anna
2010/2011. tanév - Mesélj Európa Angolnyelvi verseny - regionális verseny
helyezés 6. helyezés (csapat)
7. osztály
Felkészítők:
Farkas Ágnes
Benkó Anna
Tanulók:
Balogh Andrea
Dereci Nándor Nuri
Kovács Vivien
Szabó Bence
Tihany Péter
2010/2011. tanév - Országos Logika Verseny - országos verseny
helyezés 6. helyezés (egyéni)
6. osztály
Felkészítők:
Szabó Antal
Tanulók:
Rados Balázs
2010/2011. tanév - Országos Logika Verseny - országos verseny
helyezés 6. helyezés (egyéni)
6. osztály
Felkészítők:
Szabó Antal
Tanulók:
Rados Balázs